JANUSZ KORWIN-MIKKE: Ustawa 447 – pieniądze dla cwaniaków z Przedsiębiorstwa Holokaust

Te pieniądze nie mają być wypłacone „Żydom” – tylko bardzo konkretnym Żydom. Paru tysiącom cwaniaków mieszkających w Ameryce, opłacających polityków amerykańskich – i dających jakiś udział Państwu Izrael

1
Foto.: Jan Bodakowski

Kiedyś byłem posłem na Sejm z Wielkopolski, potem CEPem z Katowickiego – obecnie startuję z Opolskiego i Dolnego Śląska. Nie mam żadnych oporów – bo zmiany, które trzeba wprowadzić, nie polegają na tym, by wyrwać coś Gdańskowi i wręczyć Lublinowi. Nie: zmiana, którą trzeba wprowadzić, to zakaz zabierania jednym, by dać drugim.

Jest to, oczywiście, kontrrewolucja. Jest to wiązanie rąk Senatowi, Sejmowi i rządowi. W Unii jest to wiązanie rąk wszystkim władzom…

Cóż: tow. Janosik zabierał jednym, dawał drugim (głównie ładnym ubogim dziewczynom…) i za to został jak najsłuszniej powieszony za ziobro na haku.

Najwyższa pora zrobić to samo z obecnymi Dobrymi Wujami, rozdającymi cukierki z cudzych toreb.

Wybory do Parlamentu Europejskiego nie mają żadnego znaczenia dla PO i PiS – poza ambicjonalnym. Tak naprawdę wydają setki milionów na propagandę nie po to, by mieć o jednego CEPa więcej, czy mniej. Prawdziwym celem jest wbicie w świadomość wyborców, że „tylko PiS z przystawkami” – albo „PO z przystawkami”. Reszta to warchoły – a KONFEDERACJA to już Wróg Ludu.

Za „komuny” też biegałem jako Wróg Ludu – tyle, że wtedy byłem agentem imperializmu amerykańskiego – a teraz biegam za agenta rosyjskiego. Ech – gdybym ja za to jeszcze brał pieniądze, to byłbym ale bogaty! Na dokładkę teraz jeszcze jestem obrońca pedofilii.

A, co mi tam…

Najzabawniejsze, że PiS jest teraz atakowane za to, że chce cwaniakom z Przedsiębiorstwa HOLOKAUST wypłacić $300 miliardów. Tymczasem to zawsze PO była atakowana za to, ze jest pro-żydowska. O co tu chodzi?

Ano o to, że te pieniądze nie mają być wypłacone „Żydom” – tylko bardzo konkretnym Żydom. Paru tysiącom cwaniaków mieszkających w Ameryce, opłacających polityków amerykańskich – i dających jakiś udział Państwu Izrael. Co widać po tym, jak ostro Tel-Aviv wspiera te roszczenia.

Reszta Żydów nie dostałaby z tego ani centa. A Żydzi mieszkający w Polsce musieliby jeszcze… dopłacić!

Przypominam, że żydowski multimiliarder wpłacił na rzecz Republikanów $30 milionów – dziwnym trafem tuż po uchwaleniu tej dziwacznej ustawy S447.

Podejrzewam, że „polskim” politykom, którzy z zupełnie niezrozumiałych powodów chcą te absurdalne żądania spełnić, obiecano znacznie więcej, Jakiś miliardzik – powiedzmy.

To by wyjaśniało ich stanowisko. Gdyby nie to, trzeba by przyjąć, że są kompletnymi idiotami.

Ja o nich sądzę znacznie lepiej. Że są ludźmi racjonalnymi…

Janusz Korwin-Mikke

Za korwin-mikke.pl

1 KOMENTARZ

  1. Dostrzegając pyszałkowatość i butę rezydenta Mosadu nad Wisłą myślę,
    że ostatni „cud nad urną” miał miejsce w polskich lokalach wyborczych w Waszyngtonie, Tel Awiwie i np w Jerozolimie, gdzie Polonia „przy niespotykanie dużej frekwencji” zagłosowała właściwie tzn na PiS.
    Jako środowisko trybunalscy.pl wyślijmy oficjalne pismo do Panów Posłów Jacka Wilka i Roberta Winnickiego aby wystąpili do Pana Premiera Mateusza Morawieckiego z interpelacjami w sprawie zbadania prawidłowości przeprowadzonych wyborów w dniach od 20.05.2019 r do 26.05.2019 roku w polskich lokalach wyborczych za granicą.
    Piotr Korzeniowski
    http://trybunalscy.pl/node/10475

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here