Jeśli na poważnie myślisz o depopulacji, to musisz się stać rasistą i wspierać rasistów

Murzyni, Arabowie i Hindusi przykryją cię czapką. Więc jeśli na poważnie myślisz o depopulacji, to musisz się stać rasistą i wspierać rasistów

2
Black Lives Matter (foto. pixabay.com)

Ludzi jest za dużo. Potrzebna jest depopulacja. Trzeba ludzi jakoś zredukować. Ale ludzie tego nie słuchają, nie rozumieją – mnożą się na potęgę. Tak jest średnio statystycznie. Ale gdy popatrzymy na ludzkość w podziale na nas, rdzennych Europejczyków i naszych potomków w Ameryce czy Australii, oraz na Murzynów, Arabów i Hindusów, to się okazuje, że nas ubywa, a przybywa na potęgę Murzynów, Arabów i Hindusów.

Więc jeśli słusznym jest zabijanie ludzi poprzez aborcję i eutanazję, oraz promowanie ułomności seksualnych utrudniających prokreację, takich jak różne LGBT, oraz stosowanie innych nowoczesnych mechanizmów ograniczania płodności, jak zatrute szczepionki czy sztuczne wirusy, to trzeba to stosować przede wszystkim wśród Murzynów, Arabów i Hindusów, a nie w stosunku do nas, nieprawdaż?

Nas ubywa, co jest słusznym i ekologicznym trendem. Więc dlaczego atak depopulacyjnego lobby jest skierowany w nas, a nie w Murzynów, Arabów i Hindusów? Dlaczego to nam należy ograniczać płodność, to my mamy stosować antykoncepcję, a nie Murzyni, Arabowie i Hindusi?

Jeśli jesteś feministką, wegetarianinem, elgiebetowcem, osobą wrażliwą, empatyczną, lewicową, ekologiczną, niebinarną, widzącą jak ludzkość niszczy naszą matkę Ziemię, czyli po prostu jesteś mizantropem, to musisz jakoś nas, ludzi, zwalczać, niszczyć, zabijać. Słusznie w tym celu zapisujesz się do różnych lewicowych organizacji walczących z cywilizacją białego człowieka. Ale zastanów się nad skutecznością swojego działania! Powinieneś zacząć od wybijania Murzynów, Arabów i Hindusi – a nas, białych, prawicowych rasistów, powinieneś użyć do tej masakry jako narzędzia, które cię wspomoże w pierwszej fazie planowanego pogromu.

A gdy już wymordujesz tych najbardziej płodnych, czyli Murzynów, Arabów i Hindusów, to dopiero wtedy uweźmij się na nas, wtedy nas pognęb i pozabijaj. Zniszczenie nas w pierwszej kolejność spowoduje gwałtowny wzrost ludności na Ziemi, więc to jest bez sensu.

A tymczasem ty, głupku, robisz na odwrót – nas zwalczasz najpierw, a promujesz, wspierasz, dotujesz Murzynów, Arabów i Hindusów. Póki masz wpływy i ich za darmo utrzymujesz w Europie czy Ameryce, to oni ci nadskakują – ale jak tylko stracisz polityczną władzę, to cię zabiją – bo nie jesteś Murzynem, Arabem czy Hindusem.

Albo ty ich, albo oni ciebie. Murzyni, Arabowie i Hindusi przykryją cię czapką. Więc jeśli na poważnie myślisz o depopulacji, to musisz się stać rasistą i wspierać rasistów. Musisz w pierwszej kolejności depopulować Murzynów, Arabów i Hindusów.

Grzegorz GPS Świderski

Tekst pochodzi ze strony Salon24. Przedruk za zgodą Autora.

2 KOMENTARZE

  1. Mocny i ciekawy tekst zaprowadzi autora pod sąd. Jeżeli tak napisał to dobrze byłoby aby na przyszłość pisał konkretnie i zgodnie z faktami nie LGBT+itditp a dewianci perwersi zboczeńcy wariaci i psychicznie chorzy. Autor zapomniał o żółtej rasie o chińczykach bo w Chinach ich własne państwo już stosuje wobec własnych obywateli mordercze metody depopulacyjne i ograniczające rozród? I co z mieszańcami między rasowymi Mulatami Metysami Kreolami i innymi ludźmi rasowo przemieszanymi czy ich też należy ograniczać? Ot takie tam pytania i wątpliwośći

  2. Sama rasa to jest dziedziczny zespół stałych i przewidywalnych cech w pewnych granicach typu. Sprawą bardzo istotną są jednak cechy charakteru, skłonności, zdolności czy ograniczenia i słabości organiczne. W sytuacji krzyżówek i mieszanek sprawy mogą się komplikować i już trudno je przewidzieć. Tak jak w historii, finansach, polityce i ekonomii, jest w tym pełno niedomówień, kłamstw, oszustwa, kamuflażu i przekrętów. Narkotyki i nałogi uprawiane jeszcze bardziej zaciemnieją sprawę. Czystsze rasowo narody czy społeczeństwa charakteryzują się bardziej zdecydowaną kulturą, cywilizacją, zwyczajami i tradycją. Tak jak w świecie fauny i flory – różne typy i gatunki dziedziczą i żyją w pewien określony, widoczny lub ukryty sposób. Twz. „poprawność” poglądowa i polityczna to są zniewolone i wymuszane „poglądy” i opinie dla podwładnych. Tak mi się to widzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here