Sklep i karta Google Play – dostęp do tysięcy różnych aplikacji

Google Play to ogromna biblioteka aplikacji dla urządzeń z systemem Android. Platforma dystrybucji cyfrowej to popularny market z aplikacjami, z których korzysta większość właścicieli smartfonów. Można z nich pobrać zarówno apki służące do rozrywki, jak i do pracy czy ułatwiające codzienne funkcjonowanie – na przykład aplikacja ulubionego marketu, stacji benzynowej, sklepu odzieżowego czy banku, ale są też filmy i seriale, gry, muzyka i wiele innych.

Duża ich część jest dostępna bezpłatnie, za wybrane trzeba jednak zapłacić – jak m.in. za dodatkowe usługi w wybranej grze, kurs językowy czy plan treningowy. Jak to zrobić? Możliwości jest kilka – można między innymi podpiąć kartę kredytową pod sklep. Alternatywą – często zresztą wybieraną – jest karta podarunkowa Google Play, czyli jednorazowe zasilenie konta.

Jak działa karta Google Play?

Doładowania Google Play są wyjątkowo proste – nie jest wymagane ani konto w banku, ani podzielenie się danymi poufnymi. Karta to nieduży kartonik lub wydruk z terminala zawierający specjalny 16-cyfrowy kod. Jest on unikalny i służy do doładowania konta – trzeba go wpisać w odpowiednie miejsce, aby zasilić konto określoną kwotą. Można też go komuś sprezentować czy przekazać – karta podarunkowa Google Play będzie uniwersalnym i praktycznym upominkiem na każdą okazję. Wystarczy wpisać kod na dowolnym urządzeniu z systemem Android – jak tablet czy smartfon – aby zyskać dostęp do platformy.

Karta Google Play – gdzie można ją zakupić?

Karta podarunkowa Google Play czy też doładowanie własnego konta to usługi powszechnie dostępne, w różnych punktach stacjonarnych. Są to zwykle m.in. sklepy spożywcze jak Żabka, stacje benzynowe, kioski, sklepy z elektroniką czy markety. Na pewno łatwo można znaleźć odpowiedni punkt niedaleko swojego domu czy miejsca pracy. Karta Google Play to komfort, szybkość, bezpieczeństwo i wygoda. Jest chętnie wybierana przez dzieci i młodzież, ale nie tylko – można też zdecydować się na takie rozwiązanie zamiast upominku.

Karta podarunkowa Google Play

Karta podarunkowa Google Play ucieszy każdego, bo pozwala na wybór konkretnego prezentu – np. ulubionej gry, kursu języka obcego czy filmu. Można ją wykorzystać w dowolny sposób. Część osób skorzysta z niej natychmiast, inni będą inwestować w wirtualną walutę w grze lub poczekają na interesujące ich nowości. Karta podarunkowa Google Play to pomysł na trafiony upominek na każdą okazję – nie tylko dla dziecka, gdyż w markecie z aplikacjami dostępne są różne treści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here