Nie wykluczone, że to jest ostatni numer INTERNETOWEGO KABARETU, bo według pewnej przepowiedni, dokładnie dzisiaj tj. 23 września 2017 r. ma nastąpić koniec świata. Moim zdaniem taki ekstrawagancki futuryzm jest trochę przedwczesny. Nie zapominajmy przecież, że to właśnie jutro odbywają się wybory do niemieckiego parlamentu.

Niemcy będą wybierali między złym, a dobrym policjantem, innej alternatywny nie mają, ale czy trzeba im czegoś więcej? Od myślenia jest przecież wódz, kim by on (ona) nie był. Wywołali dwie wojny światowe, a teraz przygotowują trzecią. Ciekawe na ile sami są tego świadomi?
   
Koniec świata uwolniłby też naszego prezydenta od naprawiania wymiaru sprawiedliwości, bo tak się składa, że termin prezentacji jego ustaw, który sam ustalił, upływa akurat nazajutrz, po wyborach do Reichstagu.
   
Myślę jednak, że na razie nic dramatycznego się nie wydarzy. Nie taki bowiem jest zapewne plan zniszczenia świata, tego naszego świata, cywilizacji zachodniej. Jeszcze Europa nie jest dostatecznie nasycona obcymi. Stąd ta agresja Unii Europejskiej (czytaj: Niemiec) przeciw krajom odmawiającym przyjęcia nachodźców. Kadafi ostrzegał, co się stanie po otwarciu puszki Pandory z muzułmanami. A może dlatego właśnie musiał zginąć?
   
Nasz rząd usiłuje przemawiać do rozsądku unijnym dygnitarzom, ale bez rezultatu. Dlaczego? Czyżby byli aż tak głupi, że nie widzą co się dzieje? Wątpię. Raczej dzieje się to, co zostało zaplanowane i żaden rozsądek, ani jego brak nie mają tu nic do rzeczy!

Małgorzata Todd

Autorka prowadzi swojego bloga Internetowy Kabaret…

1 KOMENTARZ

  1. Gdzies graja, tylko ta pani nie wie gdzie. Niemcy wszystko przygotowuja? Czy na pewno to Niemcy? A moze swiatowa chazaria znow sie bawi z ciemnymi gojami? Wymyslili juz tyle ciekawych gier, ze kolejne to dla nich pikus. Warto przywolac pare znaczacych wynalazkow chazarskich geniuszy: Rezerwa Federalna (FED), druk kasy z powietrza, pozyczki i zadluzenia, komunizm vel stalinizm, kapitalizm (tak reklamowany tutaj), religie, KK, watykan, wojny, w tym dwie ostatnie swiatowe, „emigrantow” i „uchodzcow”, „zmiany” klimatu, Hitlera, Stalina, Merkel…Kolejne wynalazki sa juz w drodze czyli transhumanistyczne spoleczenstwo jednobarwne bez podzialu na plec i narodowosc, chipy w mozgach, wegetarianizm, wszyscy na rowery, samochody na zlom, kasa z komputera, Uber, Bezwarunkowe Swiadczenie Pieniezne (UBI), przymusowe szczepienia i jeden Rzad Swiatowy, rzecz jasna pod dowodztwem chazara na wielkim tronie. Ciekawe czy juz wiedza gdzie bedzie stal ten tron. Watykan? Pekin? Kijow? Jerozo? Ameryka zdecydowanie odpada. Tu juz trup skazany na pochowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here