foto. pixabay.com

„Trzecia fala” idzie pełną parą, podobnie jak szczepienia. Póki co wiadomo, że maseczki nie chronią przed zarażeniem – nosili je prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, poseł Jarosław Gowin, minister Michał Dworczyk, posłowie Rozenek i Czarzasty, a także posłanka Joanna Mucha – a koronawirus wszystkich ich „dopadł”… Kto wie, może nosili nawet po dwie albo trzy na raz… 

Tzw. szczepionki mają tymczasem pomagać i przywrócić nas do „nowej normalności”. Tak przynajmniej twierdzi chór polityczno-medycznego establishmentu, w co ludzie chętnie wierzą. Czy jednak na pewno pomagają? Znany piosenkarz Krzysztof Krawczyk opublikował właśnie znamienny wpis na Facebooku. Przytaczamy go w całości (wytłuszczenie od redakcji PROKAPA):

„Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie!
Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę!
Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala.
Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą!
Wasz
Krzysztof Krawczyk”.

Skoro p. Krzysztof Krawczyk publicznie ogłosił, że udział w eksperymencie medycznym i przyjęcie preparatu firmy Pfizer w niczym mu nie pomogły, wypada tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. Pozostali niech sami wyciągają wnioski. Warto zwrócić uwagę, że piosenkarz nie wezwał w swoim wpisie: „Szczepcie się!”. Czy po zamieszaniu z preparatem firmy Astra Zeneca czeka nas kolejna zmiana frontu? Jeszcze kilka firm oczekuje ze swoimi preparatami w szczepionkowym przedpokoju, np. firma CureVac. Warto się przyglądać… 

P

8 KOMENTARZE

  1. Znam ludzi polewających co 5 minut wszystko wokół siebie (denaturatem) płynem odkażającym. Noszących maskę wszędzie i krzycząvych na innych, że maski nie mają. Izolujących się od wszystkich, którzy kilometr od domu „podróżowali” do wielkiego świata. I ci ludzie tak samo zachorowali. Wirus jest. To fakt. Kto i po co go na ludzi rozprzestrzenił? Nie wiem. Czemu tak wiele państw robi wokół niego takie cyrki i ładuje taką kasę by te cyrki promować? Nie wiem. Szczepionki? Wiem, że Astra u bardzo wielu ludzi, silnych i zdrowych jak konie wywołała kilkudniową silną gorączkę, bóle i mocny ból szczepionej ręki. Tyle wiem. Nie jestem wyznawcą świętej maseczki i prawd objawionych „kościoła kowida” głoszonych przez gadających idiotyzmy siwych „ekspertów”.

    • wlasnie dlatego zachorowali. Czlowiek musi byc na swiezym powietrzu i musi stykac sie z innymi ludzmi, z wirusami, bakteriami – w ten sposob sie uodparnia przed choroba.

  2. Naliczyłem 5 firm + kacapsks i kitajska oferujące szczepionki na świruza. Okazuje się, że wszystkie są robione z różnych chemicznych, biologicznych i genetycznych składników, w tym i tu UWAGA !!!!!!! z CZĘŚCI LUDZKICH WYSZARPANYCH z MACIC. Już samo to powinno być ostrzeżeniem i zastanowieniem się…..

  3. Te ! ! Zimny realista! jeżeli, to prawda, z tym składem szczepionek, to wyjaśnij, dlaczego biskupi, kardynały, księdza z papieżem na czele, o tym nie mówią, nie ostrzegają i nie potępiają, tak strasznego procederu. Kilku z nich, nawet przed kamerami, poddało się szczepieniu i większość nawołuje wiernych do szczepień. Dlaczego?

  4. Bo ten świat razem z kościołem został dawno sprzedany belzebubowi. Pozostały tylko nieliczne bastiony

  5. W dawnych, bardzo dawnych czasach, gdy wiata była znacznie większą, na całym świecie biskupi z papieżem zarządzili by procesje we wszystkich kościołach i wszystkich miastach z Ciałem Chrystusa w Monstrancjach i od roku byłoby już dawno po pandemii. Ale obecnie, to …..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here