Zaangażowanie Billa Gates’a w badania nad szczepionkami i projekty wyszczepiania całych populacji jest powszechnie znane. Przeglądając materiały dotyczące tej kwestii trafiłem na informację o niemieckiej firmie CureVac.

Z Wikipedii wynika, że jest to „firma biofarmaceutyczna z siedzibą w Tübingen w Niemczech, która opracowuje terapie oparte na informacyjnym RNA (mRNA). Koncentruje się na opracowywaniu szczepionek przeciw chorobom zakaźnym oraz leków do leczenia raka i rzadkich chorób”. Współpracuje z wieloma firmami, a w 2015 roku rozpoczęła współpracę z Fundacją Melindy i Billa Gates’ów. Ważna jest data nawiązania tej współpracy Na Wikipedii czytamy: „W marcu 2015 r. Inwestor CureVac, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, zgodził się zapewnić osobne fundusze na kilka projektów rozwoju szczepionek profilaktycznych w oparciu o zastrzeżoną platformę mRNA firmy CureVac”.

W informacji z 5 marca 2015 roku amerykański magazyn Forbes pisał: „Fundacja Bill & Melinda Gates inwestuje 52 miliony dolarów w niemiecką firmę CureVac zajmującą się produkcją szczepionek. Jest to największa jak dotąd inwestycja fundacji w spółkę, odzwierciedlająca nową strategię nie tylko udzielania dotacji, ale wspierania i posiadania udziałów w przedsiębiorstwach. Inwestycja (…) pozwoli na budowę zakładu produkcyjnego do wytwarzania produktów przy użyciu technologii firmy, która wykorzysta mRNA, przekaźnik chemiczny, który przenosi informacje genetyczne z genu do części komórek które wytwarzają białka, jako szablon do tworzenia nowych leków i szczepionek. (…) „>>Ta współpraca zapewni zastosowanie jednej z najbardziej obiecujących nowych technologii w medycynie w celu dotarcia do wszystkich ludzi za pomocą niedrogich, ratujących życie szczepionek, których potrzebują<< – powiedział Sue Desmond-Hellmann, CEO Bill & Melinda Gates Foundation, w przygotowanym oświadczeniu”.

Warto tu wspomnieć, że słynne przemówienie Billa Gates’a, wygłoszone przez niego w 2015 roku podczas konferencji TED Talk, często dziś przywoływane jako dowód na geniusz miliardera, który już kilka lat temu „przewidział pandemię”, również miało miejsce w marcu 2015 rokuczyli w tym samym miesiącu, w którym zainwestował on w firmę CureVac. Może to zwykły zbieg okoliczności, a może nie. Przytoczmy końcowy fragment wystąpienia Gates’a, gdzie powołuje się na wyliczenia … Banku Światowego odnośnie kosztów prognozowanej epidemii… „Nie znam dokładnych kosztów, ale jestem przekonany, że będą one niskie w porównaniu z potencjalnymi szkodami. Bank Światowy ocenia, że ogólnoświatowa epidemia grypy obniży dobrobyt ludzkości o ponad 3 biliony dolarów oraz zbierze miliony ofiar śmiertelnych”.

O firmie CureVac zrobiło się głośno w marcu 2020 roku, kiedy to Donald Trump próbował ściągnąć firmę z Niemiec do USA i zaangażować ją w prace na rzecz rządu Stanów Zjednoczonych. Miał oferować firmie miliard dolarów w zamian za udostępnienie na wyłączność powstającego leku na koronawirusa. Plany prezydenta USA zablokował niemiecki miliarder Dietmar Hopp, główny udziałowiec CureVac i zarazem właściciel piłkarskiej drużyny z Bundesligi – TSG 1899 Hoffenheim. Hopp jeszcze kilka miesięcy temu uchodził wśród kibiców innych drużyn Bundesligi za wroga publicznego numer jeden za – jak twierdzono – butę i aroganckie podejście do sportu. Historia relacji Trumpa z CureVac ostatecznie zakończyła się zmianami we władzach firmy, a ona sama nie dała się skusić ofercie prezydenta USA. Niespełna miesiąc potem Trump podjął decyzję o wstrzymaniu dotacji dla WHO, z którą Billa Gates’a łączą bliskie relacjeOn sam wyraził zdziwienie tą decyzją prezydenta USA twierdząc, że Światowa Organizacja Zdrowia odgrywa ważną rolę w walce z pandemią i że konieczna jest przy tym współpraca z Chinami.

Bill Gates, 18 marca 2015 roku, wspomniał na swoim blogu o wystąpieniu podczas konferencji TED w Vancouver. „Choć okropna była ta epidemia – pisze o wirusie Ebola Gates – następna może być znacznie gorsza. Świat po prostu nie jest przygotowany na poradzenie sobie z chorobą – szczególnie zjadliwą grypą – która bardzo szybko zaraża dużą liczbę ludzi. Ze wszystkich rzeczy, które mogłyby zabić 10 milionów ludzi lub więcej, zdecydowanie najbardziej prawdopodobna jest epidemia”.

Na końcu wpisu Gatesa z 18 marca 2015 roku zamieszczony jest poniższy krótki film.

Oglądając powyższy film, oraz słuchając wystąpienia Billa Gates’a podczas konferencji w Vancouver w marcu 2015 roku, możemy się spodziewać dalszych pandemicznych „atrakcji”. Trwa akcja tzw. szczepień, czyli eksperyment medyczny na niespotykaną dotąd skalę. Na razie o firmie CureVac, w którą zainwestowała Fundacja Billa Gates’a,  jest – w kontekście „szczepień” – stosunkowo cicho. Nie zdziwmy się jeśli wkrótce zrobi się głośno. Być może to właśnie ona opracuje preparat, który pokona wszystkie dotychczas znane oraz jeszcze nie odkryte mutacje koronawirusa. A jak już wymyśli i ludzkość, w szalonym pędzie, się na nią rzuci, wówczas Bill Gates zacznie stopniowo wygaszać „pandemię”. To i tak stosunkowo optymistyczna wersja wypadków, pomijająca to wszystko, co możni tego świata zdążą sobie w tym czasie pozałatwiać.

Paweł Sztąberek

2 KOMENTARZE

  1. Miałem możliwoś wysłuchać tego djabła B. Gates w TV, uważam jego za zbyt niebezpiecznego debila chorego na POsrane POmysły. Powodem reklam medialnych tego imbecyla, są jego pieniądze, do których on doszedł nie sam, gdyż on nie był samodzielnym pomysłodawcą Microsoft, on dokonał tego wynalazku z innymi osobami.
    jego ostatni POsrany POmysł, był do produkcji mięsa z plastyku. Na tym zwariowanym świecie, jest dużo idiotów, którzy sami ujawniają się jak grzyby PO deszczu. Problem w tym, że większośc ludzi słuch tych debili i nie potrafi ocenić ich właściwie co do POsranych ich POmysłów. Społeczeństwo na świecie musi się opanować w kreowaniu różnych wynalazków, to musi być ograniczone, gdyż NATURA to MATKA zdrowego i mądrego społeczeństwa. Gate’s to coś w rodzaju bolka ubeckiego Wałęsy , media wykreowały tego prostaka na światowego bohatera, który w swojej młodości chodzi do Kościoła i szczał do kropielnicy, nie pominąć faktu, że był to machalny prostak do wyłudzenia finansów nawet wobec ubeckich bandytów. W US jest jeszcze ogmona ilość idiotów którzy wieżą że bolek POkonał sam system komunistyczny.

  2. Czy ktoś, kto od dawna jest propagatorem depopulacji i panpandemicznym prorokiem będzie walczył o zdrowie ludzkości, serwując jej tajemnicze preparaty mRNA o nieznanym składzie i działaniu wraz z paszportem szczepionkowym i późniejszym chipowaniem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here