Poznaliśmy dziś skład nowego rządu. Dziennikarze o mentalności TVN-owskiej wiją się w konwulsjach, że w jego składzie znalazł się Antoni Macierewicz. I to jako szef jednego z najważniejszych resortów.

Tymczasem nie powinno to być zaskoczeniem dla tych, którzy czytają nasz portal. Na dwa dni przed wyborami opublikowaliśmy wypowiedź ministra Macierewicza, którą wygłosił w dniu 22 października br. podczas przedwyborczego spotkania w Piotrkowie Trybunalskim. Podejrzewamy, że poseł nieco się wówczas zagalopował w swych planach, jakie będzie realizował w roli szefa MON, mimo że oficjalnym kandydatem na na to stanowisko był wówczas Jarosław Gowin. Zresztą sami posłuchajcie!

A przy okazji… GRATULACJE od redakcji portalu Prokapitalizm.pl dla p. Antoniego Macierewicza w związku z objęciem strategicznego resortu. Trzymamy kciuki, że Polsce wyjdzie to na dobre!

2 KOMENTARZE

  1. Optymiści żyjący złudzeniami !!! Życzę oczywiście ekipie PiS jak najlepiej, żeby naprawiła Rzeczpospolitą Jednego Narodu – Polskiego, lecz, zawsze jest jakieś ALE…. Próbować należy! Jednak tyle bomb podłożonych przez komusze SS poprzez koalicję PO/PSL w poszczególnych częściach polskiej rzeczywistości, tudzież działania obcych SS Państw Poważnych nie dopuszczą, aby Polska i Polacy stali się suwerenni, wolni, bogaci i zjednoczeni. Tym wpisem żegnam się z pobytem na stronie PROKAPITALIZM.PL !!! Szczęść Boże i wstawiennictwa Matki Bożej i świętych związanych z Polską i z Polski do Boga, naszego Stworzyciela, Zbawiciela i Odkupiciela.

  2. No, ja też życzyłbym Polsce lepszego narodu.
    Z tym większą ciekawością zasiadam przed sceną by poobserwować sobie jak to też będzie z tą resocjalizacją Polaków.
    Czy Norwidowe rekolekcje („Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem”) zaczną tracić na aktualności, czy też przeciwnie – diagnozy Piłsudskiego, których z litości nie będę już przytaczał, potwierdzą swą słuszność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here