Martin Lechowicz, który gościł już na naszym portalu z utworem „Kaleka społeczny”, napisał nową piosenkę. Opowiada ona o nowym raju na ziemi, Unii Europejskiej, która powstała 1 grudnia 2009 roku.
„Żyłem już w jednym Związku Socjalistycznych Republik. Od dzisiaj żyję w kolejnym. Różnica jest tylko taka, że ci ze Wschodu rządzili zastraszaniem, a ci z zachodu przekupywaniem. Jedni i drudzy kłamią i kradną aż furczy” – twierdzi autor utworu, Martin Lechowicz.

4 KOMENTARZE

  1. Świetne, tylko bicie trochę trudne!
    Widzicie, 3 dzień zniewolenia i już przemawiają artyści, lud więc wkrótce reż przemówi!

  2. Z małymi poprawkami – NIE Związek Socjalistycznych Republik Europejskich, a Związek Socjalistycznych Państw Europejskich albo Związek Socjalistycznych Krajów Europejskich, ponieważ w jej skład wchodzą MONARCHIE – paradoks i schzofrenia socjal;istycznie totalna. Piosenka mądra i dla myślacych, więcej takich nie tylko na Prokapitaliźmie.

  3. Dam, żebyś wiedział że Martin nie tylko na ProKapitaliźmie udziela się. Ma swoje wydawnictwo muzyczne CompletelyUnprofessional, pisze książkę online 'Teoria portali’, nagrywa podcasty i masakrytyczna.com, odwyk.com, do tego prowadzi audycję radiową online, kiedyś 'Koczowisko Dekadencji’, a obecnie 'KonteStacja’. Gość ma talent i to wszechstronny, w dodatku zawodowo jest programistą.

  4. Marcusso ale po co mi o tym piszesz. Ma to ma i będzie miał. Nie piszę, że gość nie ma talentu zwłaszcza, że jakaś Kontestacja i Koczowisko Dekadencji występuje, co może takiego typka jak ja zarazić do gościa. Piszę, że fajna pioseneczka i więcej takich nie tylko na prokapitalizm.pl, również na innych centroprawych stronach.

Comments are closed.