Po wczorajszym sukcesie wykreowanego przez komercyjne media, politycznego geniusza Bronisława Komorowskiego jego partyjni szefowie zaczęli kupczyć głosami, a przy okazji się kompromitować. Jak bowiem inaczej niż słowem obrzydzenie komentować wyczyny platformerskich posłów w sprawie poparcia lewicowego wyłącznie z nazwy Grzegorza Napieralskiego i jego elektoratu? Obrzydzenie, ohyda, to tylko najdelikatniejsze słowa, które przychodzą na myśl.
Jeszcze nie tak dawno praktycznie ci sami ludzie naśmiewali się z SLD przyodziewając koszulki z prześmiewczym napisem. Dziś, to właśnie oni układają się z niedawnym obiektem własnych kpin! Mało tego proponują jawnie i bez cienia krępacji państwowe urzędy!!! Tylko za to, by lider umownej z nazwy lewicy skłonił swoich zwolenników do głosu na Marszałka Sejmu. Powtórzę raz jeszcze liberalna Platforma oddaje lewicowej partii kilka ministerialnych stanowisk!!!  Ugrupowanie, które powinno charakteryzować wolnorynkowe zasady chce dogadać się z kompletnie odmiennym poglądem. Istnieją na szczęście w tym kraju jednostki, które potrafią to zauważyć i zagłosować wedle własnych przekonań, na innych kandydatów. Swoją drogą, jak bardzo zepsuci są ci, którym coś podobnego przyszło do głowy? Dziwię się również tym, którzy zdecydowali się poprzeć ulubieńca mediów w sytuacji, gdy zaprezentował zero merytorycznej dyskusji. Na szczeblu wyborów prezydenckich konkretne i rzeczowe dyskusje powinny być fachowe. Dlatego dobrze, że umowny chociaż z nazwy lewicowy lider SLD powiedział, że nie chce fotela rządowego…przynajmniej okazuje się, że posiada on więcej honoru od największych krezusów sejmowych.
Norbert Gałązka
Foto. PSz

5 KOMENTARZE

  1. Panie Norbercie! Naprawdę wierzy Pan, że PO jest „liberalna i wolnorynkowa”? A poza tym – tekst trafnie charakteryzuje degrengoladę polskiej „polityki”.

  2. W tekście chodziło mi raczej o wskazanie ideologii, która powinna przyświecać tej partii. Może, kiedyś były takie założenia, jednak było to dawno temu. Czasy dzisiejsze PO najlepiej opisał ostatnio Roman Giertych, którzy ironicznie pytał, czy Wojciech Olejniczak jest już w szeregach tego ugrupowania. Rozpiętość poglądów PO jest zaiste olbrzymie, a to świadczyć może o początku końca tej formacji, jeśli chodzi o poparcie społeczne.

  3. Moim zdaniem zachowanie PiS jest znacznie gorsze od PO. Poczekajmy jednak, nie wiadomo jak to będzie z tym poparciem.

  4. Wykończoną Służbę Zdrowia PO naszemu sprywatyzujemy, Jak Sawicka POwiedziała, za co PeO ją wylała. PZU i mld Euro goje już oddają, miedzi POlskiej z energetyką też się POzbywają. Srebra te ostatnie cymes Polsce zhandlujemy, Z gołą dupą RP III zostawimy i na tułaczkę gojów wypędzimy, a w ich miejsce jewrejczyków sprowadzimy. Chamy z PSLu PO naszemu też śpiewają. Chłopi z biedy dawno więc zdychają i do Rajchu za robotą swoje dzieci gnają. Zadłużone, zrujnowane TVP i Polskie Radio, Tusek z Napieralskim cymes gojom wyRYWINi. Millerowo, Michnikowo i Kwasowo nie spartoli. I do reszty ogłupimy ciemnych goi. Bez WSIaków niciewo byśmy nie wskórali. Kadry nasze więc PZPRowcy z SBkami umacniali. Cud-reformy te Balcerka i afery myśmy koszer wprowadzili. TW Bolek z TW Alkiem i Balcerek z Olechowskim, większość banków w RP III nam oddali, o czym Żemek w FOZ aferze z WSIakami wspominali. Frycki, Mycki polskie media też złapali! Ciemnych gojów cymes ogłupiamy, bo w medialnie wciąż za mordę ich trzymamy, W naszych bankach PO lichwiarsku zadłużamy i komornikami SBkami z mienia oczyszczamy. W RP III nieźle kasy gojom my wybrali, O czym Gudzowaty i Oleksy przy wódeczce wspominali, za co Józka z SLD wylali. Nasze banki no i sklepy, goj kultura i gazety. Nasze wille, kamienice, im należą się ulice. My jeździmy w limuzynach, bezrobotne goje gniją w suterynach. Cementownie, huty, stocznie gojom my zabrali. Włókiennictwo nasi także skasowali. Zbrojeniówkę cymes żeśmy oszukali, nowoczesnej technologii z F-16 do przemysłu gojom my nie dali, choć dolary miliardowe z polskiej kasy my wybrali. Z WSI przez 24h na TVNie, Polsacie i Super Stacji cymesowo i Wybiórczo, gramy. Więc POparcie gojów mamy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here