Foto. wikipedia

Pieszczoch wszystkich systemów – od komuny począwszy, a na neo-bolszewizmie spod znaku „Nowej Normalności” Morawieckiego skończywszy – Jerzy (Jurek) Owsiak ogłosił, że na tegoroczną edycję organizowanego przez niego koncertu muzycznego wstęp będą miały wyłącznie osoby zaszczepione.

Owsiak, jak przystało na pieszczocha, idzie z prądem, tzn. przyklepuje system sanitarnego apartheidu. Człowiek pełen frazesów o tolerancji, równości, „róbta co chceta”, „flower power” itp. dyrdymałach, z byle powodu gotów obrzucić innych epitetem typu „naziol”, teraz sam wchodzi w buty Wehrmachtu, by w szeregach awangardy „Nowej Normalności” wprowadzać w społeczeństwie segregację. Morawiecki, Kaczyński, Niedzielski, Owsiak, Czarnek, Hołownia, Gowin, Macierewicz i spółka… Super koalicja ponad podziałami.

Ponieważ do tego szemranego towarzystwa dołączą zapewne już wkrótce różni celebryci-rockmeni od Owsiaka, tym bardziej docenić należy oświadczenie wydane przez Kazika i zespół KULT. Na swoim profilu na FB napisali oni: „W związku z tym, że zaczynają pojawiać się pogłoski o koncertach i festiwalach przeznaczonych tylko dla zaszczepionych, chcemy opublikować w tym miejscu naszą decyzję. Grupa Kult nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni. Apartheidowi mówimy zdecydowanie NIE”. Kazikowi i jego kolegom należy się szacunek oraz nadzieja, że młodzież, w której naturze leży jakaś forma buntu, pokaże pieszczochowi systemów wszelakich środkowy palec i oleje jego festiwal. Podobnie jak inne imprezy, obarczone znamionami nowego nazizmu – sanitaryzmu.

Przy okazji… Trudno zrozumieć jak Morawiecki, Kaczyński, Niedzielski, Czarnek i inni mogą szczycić się tym, że Polska jest wśród państw-pionierów na drodze do wprowadzania paszportów szczepionkowych. „Elity” kraju, który przeżył nazistowską okupację, na którego terenie Niemcy stworzyli niewyobrażalną machinę śmierci, gdzie prześladowano ludzi za to, że należeli do określonej narodowości, komuniści zaś – do określonej klasy społecznej, teraz dumni są z tego, że sami podążają tą drogą. Hańba, za którą – miejmy nadzieję – kiedyś odpowiedzą…

* * *

Ci siewcy kłamstwa zaczynają już się gubić w swoim łgarstwie. Na kuriozalny tekst trafiłem kilka dni temu na portalu msn.com.pl (przedruk z serwisu PLANETA). Nosi on tytuł „Liczba śmierci po szczepieniu. Ministerstwo Zdrowia ujawnia dane”. W tekście czytamy: „Po to, by przełamać mylne stereotypy – przedstawiciele resortu zdrowia przedstawili dane dot. osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 i tych, którzy zmarli z powodu COVID-19, mimo podania szczepionki. Jasno z nich wynika, że do 18 maja w Polsce nie odnotowano żadnego zgonu po przyjęciu szczepionki”.

A w kolejnym zdaniu – z grubej rury!: „Jak do tej pory – najniższy odsetek zgonów po szczepieniu udokumentowano po podaniu szczepionki Johnson&Johnson. Najwyższy natomiast po preparacie Pfizer BioNTech – jednakże ma to związek z tym, że tym drugim preparatem szczepi się znacznie więcej osób – to zatem czysta statystyka, która nie świadczy negatywnie o preparacie. To, że po Pfizerze wystąpiło najwięcej zgonów wynika z faktu, że jest to szczepionka, którą zaszczepiło się najwięcej osób…”.

…Tyle chyba wystarczy. Niech by się ci obłudnicy wreszcie zdecydowali – są zgony po szczepieniach, czy ich nie ma? Tyle sprzeczności w krótkim tekście świadczy o tym, że albo pisał go debil, albo ktoś z pełną premedytacją robi ludziom wodę z mózgu, by u mniej inteligentnych czytelników podtrzymywać wrażenie niepewności i zamętu…

PSz

4 KOMENTARZE

  1. Niepewności , zamętu i STRACHU! Bo jak większość jest przestraszona o życie, zdrowie i ból, cierpienie, to bardzo łatwo nią zarządzać. Zrobić z większości bezwolny nawóz historii dla MOLOCHA połączonych biurokracji publicznej (państwowej i samorządowej) i ponadnarodowych, ponadpaństwowych wielobranżowych gigantycznych, wielobranżowych firm produkcyjno-handlowo-usługowo-finsnsowych. Podzielić będzie można terytoria z ludnością dla ich eksploatacji i dojenia bez buntu i kłopotów.

  2. Zespół muzyki szarpano-hałasującej KULT będzie dobry do czasu jak im utną kasę za koncerty i nagrania które są organizowane i opłacane przez wadzdzeee publiczną i wielobranżowe firmy. Wówczas ich obecny szlachetny protest skończy się. Dlatego waadzdzaaa dąży do stworzenia artysty zawoweo z certyfikatami przez nią wydawanymi. To jest tendencja wszechświatowa.

  3. Zawodowego miało być. Ale to tak jest jak tablet jest na kierownicy w ruchu. Jeszcze nakazują na drogę uważać. A gdzie wolność wyboru?

  4. Spotkałem starszą panią, w pewnym mieście, która zaraz po zaszczepieniu straciła przytomność i przewieźli ją na oddział świruzowy, gdzie była 3 tygodnie. Miała bolesną wysypkę i zawroty głowy. Ledwo ją uratowali. Dobrze, że szczepienia były w ambulatorium przyszpitalnym, to szybko ją na oddział odwieźli . W ambulatorium/poradni były skandaliczne warunki do masowych „wyszczepień” polskiego motłochu. Ludzi mnóstwo, brak oddzielenia pacjentów, dzieci, starzy i w sile wieku ludzie na kupie, itp. itd. Teraz czuje się lepiej, już powoli wraca do sił i uczy się chodzić. I problem ze słuchem jej został po wyszczypaniu. Ciekawe czy o jej przypadku wiedzą naukowcy, lekarze, dziennikarze oraz o innych tego rodzaju przypadkach, szczególnie tak zwani doradcy, eksperci, epidemiolodzy i wirusolodzy z rządowej ekipy fachmanów?

Comments are closed.