Pigułka na covid-19 firmy Pfizer w każdym domu!
Pigułka na covid-19 firmy Pfizer w każdym domu! (foto. pixabay.com)

Jakie atrakcje czekają nas w przyszłym roku w związku z pandemicznym szaleństwem? Z pewnymi sygnałami, polityczno-medialno-medyczna sitwa (P-M-M-S) już zaczyna nas oswajać. Nie zdziwmy się, jeśli przyszły rok upłynie pod znakiem cudownych leków na covid-19.

Niemal od początku „pandemii” mówiło się o lekach, które okazywały się skuteczne w leczeniu covid-19. Amantadyna, inwermektyna – to najbardziej znane. Gdy tylko znaleźli się lekarze, którzy stwierdzili, że mają efekty w leczeniu, zaraz pojawiali się ulubieńcy mediów, tacy jak Simon, Horban czy Gut, którzy dezawuowali owe leki, przestrzegali przed nimi, straszyli pacjentów, a lekarzy o odmiennym zdaniu, obrażali.

Ośmieszanie sprawdzonych leków nie było przypadkowe, po prostu P-M-M-S, prowadzona na łańcuchu przez koncerny farmaceutyczne, musiała zadbać o to, by nie zepsuć swoim mocodawcom świetnie zapowiadającego się biznesu szczepionkowego. Tak też się stało. Co prawda badania nad amantadyną ponoć się w Polsce rozpoczęły, jednak jak dotąd – mimo początkowo pozytywnych wyników – brak jest ostatecznego rezultatu, zaś opinie przedstawicieli P-M-M sitwy (Niedzielski, Simon itp.) nadal poddają w wątpliwość jej skuteczność. Możemy się tylko domyślać dlaczego… Otóż nie tak dawno temu firma Pfizer ogłosiła, że pracuje nad lekiem na covid-19. Również wczoraj w mediach należących do P-M-M sitwy pojawiła się informacja, że inna firma Merck&CO ogłosiła sukcesy w tym zakresie. Jej eksperymentalne pigułki przeciw COVID-19 „zmniejszyły liczbę hospitalizacji i zgonów o połowę w grupie osób, które zakaziły się koronawirusem SARS-CoV-2 biorących udział w testach lekarstwa”. Jak czytamy w „Rzeczpospolitej” „koncern chce wkrótce zwrócić się do Federalnej Agencji Żywności i Leków (FDA) i regulatorów w innych częściach świata z wnioskami o zatwierdzenie pigułek do użycia. (…) Jeśli lek zostanie zatwierdzony do użycia, amerykańska administracja chce zakupić 1,7 mln dawek tego lekarstwa. Merck jest w stanie wyprodukować 10 mln dawek do końca roku”.

Mamy więc kolejny wyścig. Wielkie koncerny widząc, że temat „szczepionek” powoli zaczyna się wypalać, a przykład Izraela pokazuje ich kompromitujący brak skuteczności, uznały, że trzeba wymyślić coś innego. Możemy być pewni, że już wkrótce zasypywani będziemy namolnymi zachętami sprawdzonych „ekspertów” z kręgów P-M-M-S, z Simonem, Horbanem, a w ślad za nimi – Niedzielskim, Morawieckim itp. na czele, którzy będą się prześcigać w stręczeniu nam cudownych pigułek firmy Pfizer, czy innych koncernów.

Izraelski prof. Shmuel Shapira, którego opinię na temat sytuacji szczepionkowej w Izraelu niedawno publikowaliśmy, otwarcie przyznaje, że gdy wystąpił z propozycją wyprodukowania własnej szczepionki, która uniezależniłaby Izrael od koncernu Pfizer, wówczas napotkał na olbrzymie bariery biurokratyczne i polityczne. Podobnie u nas – badania nad skutecznością amantadyny trwają, jednak nic nie posuwa się do przodu. Bo nie ma prawa.

„Pigułka na covid-19 firmy Pfizer w każdym domu!” – czy nie takie będzie hasło 2022 roku? Politycy, aktorzy, lekarze, sportowcy, dziennikarze, piosenkarze i inne sprzedajne persona już niedługo, z uśmiechami na twarzach, stręczyć nam będą nowe cudowne specyfiki… „A najlepiej pigułka wsparta o szczepionkę!!! Tak, tak… Dla dobra swojego i twoich bliskich” – będzie zachęcał w kolejnym spocie, wynajęty przez min. Niedzielskiego rozradowany Cezary Pazura.

Psz

5 KOMENTARZE

  1. Jest jeszcze lek na bazie hchinyny. Ale co tam, po co leczyć, jak inne medykamenty i preparaty się dobrze i bardzo dobrze sprzedają! To jest przekręt nie stulecia czy tysiąclecia, a 10000 – lecia.

  2. Czy komuś zależy na naszym zdrowiu i życiu? Absolutnie nie. My mamy tylko konsumować i chorować, bo wtedy napędzamy przemysł farmaceutyczny. A poza tym…aktualnie Ziemia jest przecież przeludniona.

  3. Ludzkość chyba ma być podzielona na trzy grupy?warstwy?stany?klasy? Największa niewolników, mających za…p…knacać w robocie, wszystko jedno, czy fizycznej, czy umysłowej, czy umysłowo-fizycznej, brać kredyty i niczym się nie zajmować i interesować, oprócz wypiciem, zakażeniem i chędożrzszeniem, bez odpowiedzialności i na cudzy koszt. Następna znacznie mniejsza ma być nadzorcami, poganiaczami, żandarmami, stójkowymi i kontrolerami niewolników, tak by się nie buntowali, za….p….knacali, brali kolejne kredyty i stawali się jeszcze bardziej zależnymi niewolnikami. Trzecia najmniejsza, najważniejsza, najbardziej znacząca, wpływowa i najbogatsza, właściciele nadzorców i niewolników; ta grupeczka ma decydować co, dla kogo, jest dobre i w jakim czasie, w jakim miejscu oraz wyzyskiwać dwie pozostałe. Pytanie jest kto, kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach wymyślił, zaplanował, zorganizował i dał sygnał do realizacji, tego Nowego Normalnego Światowego Porządku. I drugie pytanie, kto jest tym jedynym i najważniejszym, co podsunął ten pomysł i nadzoruje jego wykonanie, czasem czyniąc korekty, według potrzeb i rozwoju sytuacji, w różnych zakątkach ludzkości. BigFaram, BigTechno, BigInfo, i inne Big…. Jakieśtam, są tylko, i aż, wykonawcami tego planu i benificjentami. W tych klasach/kastach/warstwach/../../ będą się wytwarzać podgrupy ze sobą współpracujące lub walczące, zależnie od woli właścicieli i Tego Jednego Najważniejszego. Kto mądry, doświadczony, ździebko myślący wie i będzie wiedział, kto to taki oraz Kto jest jego przeciwnikiem, przeciwieństwem i przeciwwagą. Chyba wchodzący i korzystający z tej strony już się domyślają kim Są Dwaj Antagoniści, w rozgrywce wrzechświatowej?

  4. Gawiedzi, tłuszczy, masom, czerni, tłumowi podsuwa się tematy zastępcze, takie jak auta elektryczne (tzw. Tesla), fotowoltaikę, albo kto z kim się przespał z polityczek, z jakim piosenkarzem, lub kto z kim tańczy w mam talent, po programie i w ten sposób otumania się ludzi, aby nie wiedzieli jak jest i co ich czeka w przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here