Podobno do prezydenta Poznania dotarła petycja podpisana przez rozmaitych sygnatariuszy, by nie zwalniał pani Ewy Wójciak z Teatru Ósmego Dnia za to, że po wyborze papieża Franciszka powiedziała, że „wybrali ch… co donosił…” – i tak dalej.

Nie wiedziałem, że uchodzący za szalenie nonkonformistyczny Teatr Ósmego Dnia jada z ręki prezydentowi Poznania – ale w końcu – kogóż futrować w tych dzisiejszych zuniformizowanych czasach, jak nie nonkonformistów? Wprawdzie nie pamiętam listy sygnatariuszy, ale przypuszczam, że aż roi się tam od autorytetów moralnych. Przedstawiają się jako „ludzie nauki i kultury” podczas gdy w większości są tylko chałturnikami podczepionymi pod różne miejskie i państwowe instytucje, albo pod pozorem nauki uprawiają łysenkowskie szamaństwo. Słowem – kupa gówna. Ale w imię wolności słowa, przezwyciężając obrzydzenie spowodowane tym towarzystwem, ja też proszę pana prezydenta Poznania, żeby jednak tej pizdy nie wyrzucał – bo kto ją potem przyjmie?

Stanisław Michalkiewicz

Tekst pochodzi ze strony michalkiewicz.pl. Przedruk za zgodą Autora.

5 KOMENTARZE

  1. Oglądałem wczoraj program Tomasza Lisa i możemy z czystym sumieniem nazywać pana Najsztuba chujem, gdyż według tego pana nie jest to obelga.

  2. nie wypierdalać krowy,wystarczy wyprowadzić ją na lodowisko to sama się wypierdoli.( Jan Tomaszewny)

  3. Określenie tego rodzaju 'dam’ cipą albo picką jest łagodne i miłe. Określenie PIZDA jest bardzo celne. Gdzie można się dołączyć i podpisać tę petycję?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here