Podobno do prezydenta Poznania dotarła petycja podpisana przez rozmaitych sygnatariuszy, by nie zwalniał pani Ewy Wójciak z Teatru Ósmego Dnia za to, że po wyborze papieża Franciszka powiedziała, że „wybrali ch… co donosił…” – i tak dalej.

Nie wiedziałem, że uchodzący za szalenie nonkonformistyczny Teatr Ósmego Dnia jada z ręki prezydentowi Poznania – ale w końcu – kogóż futrować w tych dzisiejszych zuniformizowanych czasach, jak nie nonkonformistów? Wprawdzie nie pamiętam listy sygnatariuszy, ale przypuszczam, że aż roi się tam od autorytetów moralnych. Przedstawiają się jako „ludzie nauki i kultury” podczas gdy w większości są tylko chałturnikami podczepionymi pod różne miejskie i państwowe instytucje, albo pod pozorem nauki uprawiają łysenkowskie szamaństwo. Słowem – kupa gówna. Ale w imię wolności słowa, przezwyciężając obrzydzenie spowodowane tym towarzystwem, ja też proszę pana prezydenta Poznania, żeby jednak tej pizdy nie wyrzucał – bo kto ją potem przyjmie?

Stanisław Michalkiewicz

Tekst pochodzi ze strony michalkiewicz.pl. Przedruk za zgodą Autora.

5 KOMENTARZE

  1. Oglądałem wczoraj program Tomasza Lisa i możemy z czystym sumieniem nazywać pana Najsztuba chujem, gdyż według tego pana nie jest to obelga.

  2. Określenie tego rodzaju 'dam’ cipą albo picką jest łagodne i miłe. Określenie PIZDA jest bardzo celne. Gdzie można się dołączyć i podpisać tę petycję?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here