„Niszczenie wizerunku prezydenta Lecha Kaczyńskiego w latach 2005-2010 oraz po jego śmierci” to podtytuł wydanej właśnie przez Wydawnictwo „PROHIBITA” książki Sławomira Kmiecika „Przemysł pogardy”. Jak tworzył się ów przemysł, kto w nim uczestniczył i jak dalej – w najlepsze – rozwijał się nawet po tragicznej śmierci prezydenta Kaczyńskiego?Sławomir Kmiecik spotyka się obecnie z czytelnikami w całej Polsce, by opowiadać o tym, jak wielka była skala nienawiści skierowana ze wszystkich stron życia publicznego a wymierzona w nieżyjącego już prezydenta. Można mieć o Lechu Kaczyńskim różne opinie, również bardzo krytyczne, ale niezależnie od tego warto prześledzić bardzo dobrze udokumentowany proces niszczenia człowieka. Aż nieprawdopodobne, jak łatwo to wszystko przebiega, gdy tylko jakaś Tajemnicza Siła da ku temu przyzwolenie.
9 lutego 2013 roku Sławomir Kmiecik odwiedził Piotrków Trybunalski. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo ze spotkania z nim. Książkę „Przemysł pogardy” nabyć można w księgarni internetowej Multibook.pl…

4 KOMENTARZE

 1. Na siedem tygodni przed katastrofą Smoleńską byłem na spotkaniu byłego ambasadora Niemiec w Warszawie Elbera.
  Ambasador w pierszej części swojego wystąpienia narzekał na polskie zarzuty wobec Niemiec wynikające z
  „przedawnionej już wojny”. przedstawiał się jako serdeczny koelga Radka i Donka. (tak o nich mówił)
  Potem przastąpił do ataków na ś.p. Lacha Kaczyńskiego.
  To było przerażające przedstawienie

 2. Siostry Radwańskie, a tym samym naród polski zostały wygwizdane i poniżane podczas meczu w izraelu…Każdy normalny premier, msz na świecie raczyłby to skomentować i żądać przeprosin os żydowskich kibiców, media, środowiska…tak jak oni u nas. Niestety posłuszna polityka wspierania działań żydków zmusza nasz rząd do zachowania tego w ciszy…z youtuba filmiki już zniknęły…sprzedaliście nasz kraj!!!

 3. Kiedy kibice Legii pokazali sektorówkę z napisem Jihad świat grzmiał…kiedy żydzi puszczają na kort papierowe samoloty …świat milczy…rewelacyjny przykład jak to wszystko działa…ktoś ma dalej obiekcje co do tego kto rządzi światem?

 4. Na salonie24 ktoś podważa info o Radwańskich i że taki incydent w ogóle miał miejsce…
  http://latolemingow.salon24.pl/486541,niezalezna-strzelila-babola
  Niezalezna.pl podtrzymuje swoje info.
  http://niezalezna.pl/38358-tenisista-potwierdza-incydent-w-izraelu
  http://vod.gazetapolska.pl/node/3293?utm_source=niezalezna&utm_medium=ArtY&utm_campaign=vod
  Najbardziej zastanawiające jest to, że nigdzie nie ma żadnego filmu z przebiegu meczu. Przecież na YT cos powinno być. Czy Żydzi są tacy biedni, że kamer na mecz nie wysłali. Czy nie znalazł się żaden kamerzysta amator, który by to utrwalił? Wszystko wskazuje na to, że Belzebub może mieć rację. Jest rozkaz, by tego nie puszczać i tyle…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here