Rząd PiS to ciemnota, to małpy z brzytwą. Nie zamierzam umierać w nowej komunie

Ludzie, którzy z premedytacją, zupełnie nielegalnie, uzurpują sobie władzę, do decydowania jak spędzę Święta Bożego Narodzenia, zasługują na najwyższe potępienie. Żaden uczciwy człowiek nie powinien im podawać ręki. Powinno się pluć na ich widok. Powinno się do końca życia wytykać ich palcami i przypominać im ich niegodziwości

8
Foto. internet (TV Republika)

Sławomir Mentzen na Facebook:

Nasze władze ostatecznie puściły się poręczy. Pewnie jeszcze nie wiecie, ale w sobotę (28 listopada 2020) po kryjomu znowu zmienili to nielegalne rozporządzenie, na podstawie którego wprowadzili w Polsce stan XD. Otóż w najnowszej wersji tego nielegalnego, będącego obrazą rządów prawa, rozumu i godności człowieka rozporządzenia znajduje się obowiązek przebywanie w maseczce w pracy w każdym pomieszczeniu, w którym nie jesteśmy sami. Od wczoraj, jeżeli nie wyprosicie wszystkich z pomieszczenia w którym przebywacie, nie możecie nic zjeść ani wypić. Z budynku też oczywiście nie możecie wyjść zjeść, bo na ulicy też trzeba nosić maseczkę. Czekam, aż prezenterzy w telewizji będą mieli zakryte twarze. Wiem jak wyglądają studia telewizyjne, oprócz prezenterów jest tam mnóstwo obsługi technicznej. Czy pogodynki i prezenterzy są wyjęci spod prawa, czy może od wczoraj wszyscy się zamaskowali?

Działania tego rządu to jest ciemnota w pełnym tego słowa znaczeniu. To są małpy, które dostały brzytwę i tną bez najmniejszego pomyślunku. Wszystkie bezpieczniki naszego państwa wysiadły. Jeden kretyn z drugim kretynem wypuszczają w środku nocy dowolne rozporządzenia, bez żadnego zastanowienia się nad konsekwencjami. Zupełnie nielegalnie wstrzymują druk wyroków TK, czy podpisanych przez Prezydenta ustaw. Nielegalne rozporządzenie jest egzekwowane, a legalnie przyjęta ustawa jest niedrukowana, przez co nie może wejść w życie. Oni doskonale wiedzą, co robią. Dlatego tak PiSowi zależy na wprowadzeniu ustawy, która zwolni ich z odpowiedzialności karnej za tę bandyterkę, którą uprawiają.

Wróżbita Maciej obraża się, gdy porównuję jego dane i analizy do tych, z których korzysta nasz rząd. I ma rację, rząd prezentuje znacznie większy poziom ciemnoty niż on. Już wolę typa rzucającego uroki, odganiającego czarną magię, wolę wiedźmina, strzygę i kikimorę niż tę hołotę, która dorwała się do władzy i niszczy świat, jaki znałem przez całe dotychczasowe życie. Na polecenie tej ciemnej bandy ludzie mają cały dzień siedzieć i chodzić zakryci jak jacyś przestępcy, stać w galerii w tłumie grzecznie w kolejce do sklepu, aby w sklepie nie robić tłumu, nie mogą posłać dzieci do szkoły, pójść na obiad, czy do kina. Nie mogą nawet nic zjeść, czy wypić w pracy. Nie można iść na cmentarz 1 listopada, ani pojechać do rodziny na Wigilię. Nie można pojechać na ferie. Dzieci cały rok mają siedzieć w swoich pokojach i świat poznawać przez komputer. Swoich kolegów i koleżanki mają znać z takich małych okienek na ekranie. To nie jest normalne, to jest nie do uwierzenia, to jest jak odcinek z „Czarnego lustra”. Ale to się dzieje naprawdę.

Wrażliwych przepraszam za ostre słowa, ale one niestety są zasadne. Ludzie, którzy z premedytacją, zupełnie nielegalnie, uzurpują sobie władzę, do decydowania jak spędzę Święta Bożego Narodzenia, zasługują na najwyższe potępienie. Żaden uczciwy człowiek nie powinien im podawać ręki. Powinno się pluć na ich widok. Powinno się do końca życia wytykać ich palcami i przypominać im ich niegodziwości.

A oni dopiero się rozkręcają. Wczoraj Bartosz Kownacki z PiS zaproponował, żeby ludzie wchodzący do galerii handlowej płacili opłatę w wysokości 100 zł, która przepadnie, jeżeli nie znajdą dla siebie tego, czego szukali. Co wymyślą jeszcze? Nie wiem, nie chcę wiedzieć, chcę się obudzić z tego koszmaru. Chcę móc odwieźć rano dziecko do szkoły, pójść normalnie do pracy, potem na spacer, do kina czy na kolację. Chcę iść na piwo, na mecz czy na koncert. Chcę żyć jak wolny człowiek, nie jak więzień, czy mysz laboratoryjna. Urodziłem się pod koniec komuny, nie zamierzam w komunie umrzeć.

Sławomir Mentzen

Za facebook Autora

Tytuł pochodzi od redakcji Prokapa.

8 KOMENTARZE

 1. Oho, katolicki zamordysta, przeciwnik wolności i ekspert od ekonomii (wystarczy zmniejszyć podatki i w magiczny sposób przeniesiemy się do krainy dobrobytu) się uaktywnił. 😀

  • @plumkam:”(wystarczy zmniejszyć podatki i w magiczny sposób przeniesiemy się do krainy dobrobytu)”
   Hmm, a vice versa będzie znakomite? Czyli „(wystarczy ZWIĘKSZYĆ podatki i w magiczny sposób przeniesiemy się do krainy dobrobytu)”? Najlepiej do 100%. Wtedy dobrobyt (niektórych:) też wzrośnie do 100%.

  • Nie usuwamy. Tzw. moderacja. Jeśli będzie Pan pisał kolejne pod tym samym nickiem, będą wyświetlały się od razu. Pozdrawiam

 2. Pisowskie trole trolują z coraz mniejszym przekonaniem. Albo mniejsza kasa wpływa albo nawet do troli dociera czym jest godność.

 3. Człowieku nie wiem kiedy się urodziłeś ani co ty w ogóle pamiętasz z komuny bo chyba nic. Nie mówiąc o pluciu ani to mądre ach szkoda słów nawet. Tolerancja nowoczesna dziwna jest oferujemy tylko tych których popieramy.

 4. W punkt! Dziękuję że ktoś to w moim imieniu nazwał.
  Niestety zmuszony jestem dołożyć do pieca.
  JAKI NARÓD TAKI RZĄD.
  Po walecznym pokoleniu Solidarnosci niewiele pozostało.
  a to co w naszym kraju się obecnie odbywa to przysłowiowe GOTOWANIE ŻABY.
  Nie jesteśmy jako naród w stanie przeciwstawić się kryminalnej(moim zdaniem) Ustawie Śmieciowej a chcemy żeby szanowano nasze prawo wyboru do tego czy chodzić w maskach, czy urządzać święta czy się szczepić czy nie.
  Robią nas w bambuko od lat tylko MY zobojętnieliśmy. Wystarczy nam Netflix i Kuchenne Rewolucje. No i oczywiście żeby jeszcze połączenia były szybkie …żeby się fejsbók nie wieszał…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here