Senator Piotr Andrzejewski komentuje dla Prokapitalizm.pl wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 24 listopada 2010 roku w sprawie wniosku grupy senatorów o stwierdzenie niezgodności z konstytucją RP Traktatu z Lizbony…

Senator Piotr Andrzejewski: „Trybunał Konstytucyjny odmiennie interpretuje pojęcie suwerenności i wierności konstytucji, niż to jest udziałem posłów i senatorów PiS. W uzasadnieniu ustnym nie uzyskaliśmy odpowiedzi na szereg postawionych pytań, które formułowałem w odpowiedzi na pytania sędziów i w załączniku do protokółu na rozprawie z 10 listopada 2010 roku. Myślę, że uzasadnienie pisemne będzie bardziej dogłębną analizą nie opartą na tezach i ogólnikach, z których wywodzimy odmienne wnioski…”

Posłuchaj całego wywiadu z senatorem Piotrem Andrzejewskim…

Pobierz plik… (MP3, 1,7 MB)

Rozmawiał: Paweł Sztąberek

Foto. www.andrzejewski.senat.pl

4 KOMENTARZE

  1. mimo to ja Panu dziekuje. Nie zdezertowal Pan jak kol. Macierewicz. W wolnej Polsce, o ile ona bedzie, zasluzy Pan na panteon. Ktos musi, jesli historia sie powtarza, odegrac role Rejtana.

  2. @up
    Nie bądź naiwny. Macierewicz wystąpił z tą inicjatywą tylko i wyłącznie w celu zbicia kapitału politycznego i przedstawienia PiSu na antenie Radia Maryja jako „jedynej niepodległościowej partii broniącej interesy narodowe” Gdyby tego nie zrobił PiS mógłby stracić dość duży elektorat. Macierewicz jak cała hucpiarska banda pisowców jest hipokrytą i obłudnikiem.

  3. Cons pis jest bandą hipokrytów i obłudników podobnie jak cała reszta Po,SLD,PSL itp.itd., oprócz UPR i ludzi z nimi związanymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here