Stanisław Michalkiewicz odpowiada na uwagę uczestnika spotkania z nim, jakie odbyło się 13 grudnia 2009 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Uwaga dotyczyła tego, by nie demonizować Polski, jako jedynego państwa, w którym za sznurki pociąga razwiedka.

„Wielu ludzi mi nie wierzy, uważa mnie za wariata. Ale ja się nie gniewam o to, bo być może to prawda. To o co będę się gniewać… Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie, zwłaszcza takiej. Każdy wariat mówi, że jest zdrowy na umyśle, więc ja nie jestem wyjątkiem.

Nie wierzę w autentyczność demokracji, muszę się przyznać. Nie mieści mi się w głowie, może mam za małą głowę, że organizacja, która dysponuje wszystkimi elementami potrzebnymi do rządzenia państwem, mianowicie wiedzą i siłą, organizacja zhierarchizowana i zdyscyplinowana – bo nawet jeśli w państwie nie ma kary śmierci to jest ona wykonywana i żaden sąd się nie bawi w ceregiele, tylko jest wykonywana natychmiast i każdy o tym wie, tam jest dyscyplina – że organizacja, która jest najlepiej poinformowana, która dysponuje możliwościami sekretnego działania, każdą tajną operację może przeprowadzić, ma wiedzę i siłę, może kontrolować sektor finansowy przez swoją agenturę, że ta organizacja odda władzę przypadkowym ulubieńcom ludzi, ot chociażby panu prezydentowi Obamie. Po prostu nie mieści mi się to w głowie. To prędzej takich ulubieńców ulicy wystruga z banana, bo nam się też coś od życia należy, żebyśmy ich podziwiali i tak dalej, żebyśmy uczestniczyli w tym widowisku. Ale tej prawdziwej władzy nie będą mieli, nie ma mowy.

Oczywiście w innych państwach jest tak samo, jednak jest różnica. Otóż tajne służby innych państw, poważnych państw, tak jak potrafią o swoje państwa dbają, ponieważ wiedzą, że nie będą miały innych państw, żadnego drugiego państwa nikt im nie da. Nasze służby tajne, nasza razwiedka różni się od tamtych tym, że dąży do tego, żeby własne państwo jak najszybciej rozkraść i poszukać kogoś, kto im zapewni bezpieczeństwo. Ja nie mam pretensji do razwiedki, że rządzi państwem, ja mam pretensje, że rządzi źle, że utrzymuje u nas kapitalizm kompradorski, który nas rozkłada i osłabi nas do końca. Taką mam pretensję. Ja nie złoszczę się na nich, że oni rządzą, bo ktoś państwem musi rządzić. Przecież nie będą tłumy rządzić państwem, ja sobie nie wyobrażam takiego państwa. Nich rządzi razwiedka tylko niech rządzi dobrze, niech ma na uwadze interes państwowy i interes narodowy, poza tym nie mam do niej żadnych pretensji. Niech to będzie komunista, kto tam chce. Zadaniem rządzących nie jest robienie dobrego wrażenia tylko dbanie o interesy państwa, czasami metodami nawet niegodziwymi, trudno taki jest świat”.

Stanisław Michalkiewicz

Spisała: ISz

4 KOMENTARZE

  1. zgadzam się na rządy DWÓJKI lecz lepiej byłoby aby DWÓJKA była patriotycznie polska i narodowo polsko państwotwórcza, a nie działająca na prywatny własny rachunek czy na prokomuszy ;ub zależności od innych, wrogich nam sił. do takiej DWÓJKI zgłaszam akces i mogę dla dobra Polski – Narodu i Państwa zrobić największe świńskie zbrodnie. tą drogom zgłaszm swój akces do tego rodzaju służby.

  2. Wytępimy sierpem, młotem z patriotyzmu i honoru katolicką goj ciemnotę. PO Geremku, Mazowieckim i Michniku jak sanhedryn polski Rząd i Sejm nam cymes stoi, grubą kreską faryzejsko więc kiwamy, przestraszonych ciemnych goi. POlski ludek wciąż medialnie ogłupiamy. Z TW Alkiem, TW Bolkiem PiSuarom, LPRom faszystowsko-oszołomską łatkę przyszywamy. Ich rządzeniem głupich gojów zastraszymy a lewicę, liberałów POpieramy. Z WSI przez 24h na TVNie, Polsacie i Super Stacji cymesowo i Wyborczo, gramy. Więc POparcie gojów mamy!!! My pogromy chrześcijan w mediach przemilczamy, rządy różnych krajów w poprawności politycznej kasą wciąż trzymamy i lichwiarsko w naszych bankach zadłużamy. Genitalia jako sztukę my na krzyżach chrześcijańskich zawieszamy, prostytutki i lesbijki na Madonny namaszczamy a świat cały z krzyży oczyścimy bo symbole satanistów w szkołach zawiesimy. W gej paradach a nie w szkołach wyćwiczymy tolerancję i z tych gojów katolików Urban z Palikotem i Senyszyn wraz ze Środa zrobią jewrejczyków. By mohery nam skruszały, nie Jezusa a Pottera POkochały, Michnik z TVNem i Polsatem, Super Stacją i Wybiórczą wbija im do pały, lęki trwogi i kompleksy, że narodów jewropejskich są zakałą, bo lesbijkom oraz gejom, dzieci chować, edukować lewicowo zabraniają i skrobanki z eutanazją oraz czary z satanizmem wykluczają. Szczukę za obrażanie niepełnosprawnej Buczek, my z wyroku sądowego cymes wybronili i kasiurę wyłożyli. A nasz Owsiak to na WOŚPie milionowy robi Cash, by na Woodstock gojów gonić już zaćpanych i nachlanych. Tarza głupków w szczynach w błocie, tak należy się hołocie. Już niebawem TVP i Polskie Radio, Tusekek ze Szmajdzińskim wyRYWINi, Millerowo, Michnikowo i Kwasowo nie spartoli, całkowicie ogłupimy ciemnych goi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here