Totalitaryzm podatkowy
Totalitaryzm podatkowy (foto. pixabay.com)

Co to jest komunizm? Zamordyzm – najkrócej rzecz ujmując. Komu jest potrzebny? Zarówno władcom absolutnym, jak i ciemnemu ludowi. Pierwsi udają Pana Boga, drudzy nie przemęczają się podejmowaniem decyzji.

Tak to przynajmniej rozumiemy w naszej Zachodniej cywilizacji. Sztandary, pod jakimi komuna występuje zmieniają się, poczynając od czerwonego, przez sześciobarwne, a na zielonych kończąc. Pod wszystkimi tymi flagami szczęście jest zagwarantowane, trzeba tylko spełnić jeden warunek – poddany musi zrzec się samodzielnego myślenia.

Czerwony komunizm w wydaniu rosyjskim oparty był na bujdzie wciskanej ludziom pod przymusem. Ustrój w Rosji odwołano, ale reżimu nie, bo Rosjanie przywykli do autokracji jeszcze za cara i innej władzy by nie zaakceptowali.

Komunizm w świecie zachodnim, marszem przez instytucje, wszedł niejako, tylnymi drzwiami pod sześciobarwnym sztandarem okrywającym, czy raczej eksponującym cztery litery. W razie potrzeby może też być zielony, chroniąc środowisko zwłaszcza przed nim samym.

Te dwa modele komunizmu to czysta destrukcja, tylko wdrażana różnymi metodami. Stawiają one też sobie odmienne cele, jeśli o celach można tu w ogóle mówić. Rosjanom się zdaje, że przez genderową destrukcję Zachodu wejdą i zagrabią co będzie do zagrabienia, jak to od wieków mają w zwyczaju. Amerykanie, a z nimi cały Zachód myślą naiwnie, że Wschód da się ucywilizować na ich modłę. Są oczywiście w mylnym błędzie, jak mawia nasz noblista TW Bolek.

Co o komunizmie myślą Chińczycy – tego nikt prócz nich samych nie wie. Model chiński wygląda i chyba jest całkiem odmienny, bo nie polega na destrukcji wewnętrznej, a ta zewnętrzna też wcale nie jest demonstracyjna, o czym za chwilę.

Państwu Środka zawdzięczamy: herbatę, ryż, makaron, jedwab, druk, karty do gry, kompas. Warto jednak zauważyć, że wyżej wymienione udogodnienia i towary pochodzą z czasów przed komunistycznych. Nie wydaje się jednak, żeby komunizm Chińczykom zaszkodził, raczej przeciwnie. Wiodą prym w produkcji sprzętu elektronicznego, odzieży i wiele innych towarów. Ich fabryki coraz częściej mieszczą się na terenach skrycie okupowanych. Cały prawie świat mają w kieszeni.

Wymowny symbol w postaci daru Komunistycznej Partii Chin dla Unii Europejskiej jakim jest pomnik Marksa, to tylko preludium. Dar praktyczny, to nietoperz z Wuhan, nie ważne prawdziwy, czy zmyślony. Darowanemu nietoperzowi w zęby się nie zagląda. Ważne, że obdarował ludzkość kwint esencją komunizmu. Wszak odebranie ludziom wolności, to warunek niezbędny zaistnienia terroru, czysty zamordyzm nie wymagający nawet ubarwiania jakąkolwiek ideologią!

Małgorzta Todd

Autorka prowadzi swojego bloga Internetowy Kabaret…

3 KOMENTARZE

  1. Świetny jak zwykle tekst Pani Małgorzaty! Odebranie wolności, jeszcze dodałbym i ODEBRANIE WŁASNOŚCI! Różne mutacje i odmiany komunizmu/socjalizmu są również potrzebne różnym wielobranżowym firmom ponadnarodowym, ponadpaństwowym i międzynarodowym, aby tłuszcza, czerń, motłoch, tłum bezwolnych jednostek ludzkich był zależny i poddany ich nie do końca jawnym właścicielom. Podobno, jak podano w sieci internetowej, nie pamiętam na jakiej stronie około 80% majątku świata jest w posiadaniu 10 rodzin. Takie nazwiska jak Rokefeler, Rotższrziltdd, Gejtdz, Morgan, Zuókerberg wiele chyba mówią, kto włada państwami, szczególnie Zachodu, bo Azji, szczególnie Hchin Ludowych już nie do końca. Oprócz tych uwag, to art przedni jest . Pozdrowienia

  2. Do tego zniewolenia nadaje się również i to bardzo islam, buddyzm i hinduizm. Są to religie bardzo podporządkowujące stworzenie ludzkie hierarchii i kastom. Chrześcijaństwo jedynie głosi wolność i broni własności. A co widzimy i słyszymy? Te religie w ostatnich +/- 70 latach stają się bardzo popularne wśród narodów kultury i cywilizacji zachodniej. Popularyzowane są w różnych mediach. Razem mieszane, łączone i synkretyzowane tworząc NewAge. Fundamenty Cywilizacji BiałegoLuda są mocno naruszone i niszczone. Jeszcze, co treści artykułu, Rosja. Rosja była od zawsze pod silną, tyrańską i dyktatorską władzą, dlatego Rosjanie byli, są i chyba długo jjeszcze będą ulegli wobec władzy, każdej władzy. Nie mieli wolności osobistej gwarantowanej prawami cywilnymi i kościelnymi. A może się mylę? A może tak jest dobrze, jak władza wie lepiej co jest dobre i ważne dla poddanej jej jednostce!? A co jednostki ludzkiej, to one chcą i pragną, aby zagwarantować jej, darmowe picie, zakąskę i chędożenie bez odpowiedzialności i bez karnie, na koszt wszystkich, czyli cudzy. I mamy tego obecnie wybuch i początek. Kłaniam się.

  3. Chiny Ludowe poprzez tzw. wolność gospodarczą i tzw kapitalizm budują swoją potęgę polityczna i wojskową. Jednocześnie jednak budują niewolniczy system, jakim jest komunizm. Pomogą im, w tym pożyteczni idioci, z zachodu i środowiska zaślepionych, ideą nowego człowieka, człowieka sowieckiego; eurosocjaliści i masoneria. Na koniec, jeżeli w porę nie przejrzą społeczeństwa zachodu, zostaniiemy niewolnikami komukitajskiej partii. Ułatwia ten proces technologia, te wszystkie komputery, internety, tablety, programy elektroniczne, kamery. Komuóniści dostają dzięki naukowcom i ich wynalazkom świetne narzędzia do zniewolenia i szpuclowania masowego miliardów ludzi. Badania nad mózgiem i procesem myślenia człowieka doprowadzą do kontroli umysłu ludzkich jednostek. Interwencja Boga bezpośrednia i jednoznaczna tylko może pomóc i ochronić ludzi. Po prostu ich ZBAWIĆ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here