„Ideologia, według której nie musisz pracować, a wszystko ci się należy, nie jest moją ideologią i nie uważam jej za sprawiedliwą. Zatem pozostaje pytanie, gdzie tu jest Prawo i Sprawiedliwość? Nowy Ład to socjalistyczny, ogólnoświatowy zamysł niszczenia klasy średniej” – twierdzi Witold Gadowski w najnowszym Komentarzu Tygodnia.

Według Gadowskiego „Prawo”, zwłaszcza w czasie „pandemii” jest iluzoryczne, a „Sprawiedliwość” – socjalistyczna. Kiedyś była nawet „moralność socjalistyczna”. „Tylko co to ma wspólnego z prawicą, z odbudową polskiej gospodarki?” – pyta Gadowski. Tylko w ubiegłym roku rząd zadłużył nas na ponad 270 mld zł. A teraz na bilbordach w naszych miastach widać wielkie plakaty ze szczęśliwą rodziną i obietnicę 770 mld. „Obiecać można wszystko. Pan Morawiecki obiecywał już wiele rzeczy i nic – na szczęście – z tego nie wyszło” – uważa publicysta.

Przedsiębiorcy, według Gadowskiego, zapłacą w „Nowym Ładzie” wysoką cenę. Dlatego, że stworzyli firmy, zarabiają ciężką pracą, „będą teraz ograbiani przez socjalistyczny rząd, który dla niepoznaki nazywa się Zjednoczoną Prawicą. Lepsza nazwa to Polska Zjednoczona Prawica Redystrybucyjna – PZPR” – kwituje Gadowski.

Gadowski porusza w Komentarzu Tygodnia także kwestie związane z „pandemią”. Luc Montagnier – laureat Nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV uważa, że „Krzywa śmiertelności podąża wprost proporcjonalnie za krzywą szczepień”. Gadowski przytacza fragmenty wywiadu z naukowcem, który po swoich ostatnich wypowiedziach o covid-19 stał się obiektem drwin i dyskredytacji ze strony przeróżnych brylujących w mediach „pandemików”. Według Montagniera, masowe szczepienia doprowadzą do wyodrębnienia się dużo bardziej agresywnych mutacji wirusa, z którymi nasze systemy odpornościowe nie będą w stanie sobie poradzić.

Zapraszamy do obejrzenia całego Komentarza Tygodnia Witolda Gadowskiego

1 KOMENTARZ

  1. @Autor:”Pan Morawiecki obiecywał już wiele rzeczy i nic – na szczęście – z tego nie wyszło”
    Ale jak obiecuje, że „zreformuje opłaty”, to chyba mu się uda:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here