Dr Simone Gold ujawnia kłamstwa o „pandemii Covid-19” i tzw. szczepionkach

Preparat, który jest obecnie stosowany, znajduje się w fazie badań. „Jakie są potencjalne problemy z tym eksperymentalnym preparatem biologicznym? - Nie chcę być pierwszą osobą, do przyjmowania nowych technologii, kiedy mowa o medycynie"

0
Dr Simone Gold

„Koronawirus powinien nazywać się >>wirus z Wuhan<<, ale po interwencji władz Chin zmieniono nazwę na Covid-19” – mówi dr Simona Gold z organizacji lekarzy, którzy postanowili ujawniać prawdę o „pandemii”. 

Blokowanie leków, które pomagały pacjentom w zmaganiach z chorobą, takich jak hydroksychlorochina, wynikało z nacisków firm farmaceutycznych i ubezpieczeniowych, a nie z troski o zdrowie. Leki, które przez lata były stosowane i nikt nie miał do nich zastrzeżeń, nagle stały się złe i szkodliwe. Dr Gold doznała nękania ze strony przełożonych, została zwolniona z dwóch szpitali. Dziś zajmuje się m.in. uświadamianiem ludzi, jak wiele kłamstw serwuje się ludziom. „Ludzie, którzy umierają na covid są, tak czy inaczej, na końcowym etapie swojego życia, co jest tragiczne, natomiast jako ludzie wiary wiecie, że życie i śmierć idą w parze” – mówi Gold. Jak przyznaje, najwięcej zgonów ma miejsce w domach pomocy społecznej. Ujawnia przy okazji hipokryzję polityków: „Politycy, którzy z jednej strony mówią wam o ratowaniu życia, nie mają problemu z pozbawianiem go ludzi starszych”.

Odnośnie szczepionek dr Gold twierdzi, że mamy do czynienia z eksperymentem. Preparat, który jest obecnie stosowany, znajduje się w fazie badań. „Jakie są potencjalne problemy z tym eksperymentalnym preparatem biologicznym?  – Nie chcę być pierwszą osobą, do przyjmowania nowych technologii, kiedy mowa o medycynie” – mówi prelegentka.  „Sars-Cov-2 jest w 78 procentach podobny do Sars-Cov-1. Próbowano już szczepionek na tego pierwszego wirusa, ale skończyło się to niepowodzeniem. Nie mogliśmy sobie poradzić z problemem, który uniemożliwia wyprodukowanie bezpiecznej szczepionki na koronawirusa” – ostrzega Gold. Temat jest bardzo gorący i przez mainstreamowe media wyśmiewany, debatę ucina się na samym wstępie jako zbędną i siejącą fałsz. Chcemy abyście sami wyciągnęli wnioski. Żeby jednak to uczynić, trzeba mieć dostęp do informacji.

Wyłącz na godzinę telewizor, otwórz PROKAPA i obejrzyj poniższe film! Spraw, by dotarł do milionów odbiorców, wykorzystując swoje blogi i kanały na portalach społecznościowych  >>>

Zachęcamy do obejrzenia całego wykładu dr Simony Gold…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here