Dr Wolfgang Wodarg
Dr Wolfgang Wodarg (foto. swr.de)

„Polskie geny w chińskich rękach” – takimi tytułami we wrześniu 2021 roku media informowały o tym, że chiński potentat branży genowej bierze udział w finansowanym przez państwo programie badania genomu Polaków. Portal rmf24.pl donosił, że Chińczycy oferowali w naszym kraju „tanie testy prenatalne, które są przewożone i analizowane w laboratorium na Dalekim Wschodzie”.

Dziś wiemy, że Chińczycy, a być może nie tylko oni, są bardzo zdeterminowani, by pozyskiwać ludzki genom do swoich badań i związanych z nimi celów, które niekoniecznie realizowane będą w naszym interesie.

W dniach 29-31 stycznia 2022 roku gościł w Polsce dr med. Wolfgang Wodarg z Niemiec. Od samego początku „pandemii” stał się on główną postacią tej części świata medycyny, która poddawała w wątpliwość oficjalną narrację pro-covidową, powołując się przy tym na twarde dane naukowe. Jednym z wątków poruszanych w Polsce przez Wodarga jest kwestia testów PCR, nie tylko pod względem skuteczności ale również celów przyświecających ich producentom. „Jeśli pobiera nam się wymazy z gardła pobiera się komórki śluzu, a te komórki zawierają informacje genetyczne, nasz genom, który da się sekwencjonować. (…) Jednym z największych przedsiębiorstw, które zajmuje się sekwencjonowaniem to przedsiębiorstwo chińskie. (…) Dane genetyczne to jest czyste złoto dla firm farmaceutycznych” – mówi dr Wodarg. Ile wart jest ludzki genom?

Zachęcamy do obejrzenia fragmentu wystąpienia dra Wodarga, które miało miejsce 30 stycznia br. w Warszawie podczas konferencji zorganizowanej przez stowarzyszenie Ordo Medicus. You Tube usunęło film, jednak nie ma co się załamywać ;)))

A poniżej – tak działa cenzura YT

Całe spotkanie z dr. Wolfgangiem Wodargiem można obejrzeć TUTAJ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here