FED
Bank Rezerwy Federalnej - FED

Gdy jednostka okradnie jednostkę nazywają to złodziejstwem, ale gdy uczyni to grupa, sprawiedliwością społeczną.

Kradzież i fałszowanie ludzkich pieniędzy jest surowo karane, gdy czyni to jednostka, a czynione przez wszystkie rządy świata powinno i kiedyś to się stanie, być karane jeszcze surowiej za mega zbrodnię upaństwowionej kradzieży.

Prywatna a nie rządowa korporacja FED i jej satelity przejęła przestępczą kontrole nad słabymi i głupimi rządzącymi z wszelkich partii i wszystkich państw, które wyznają ideologię upaństwowionej kradzieży uzależniając ich finansowo, i stworzyła z nimi ogólnoświatową mafię.

Mafia zaś dopuści się każdej zbrodni na ludziach i instytucjach, w tym religijnych i państwowych wszelkimi środkami, by kraść, kraść, kraść.

Ale przyjdzie czas zapłaty…

Stefan Oleszczuk

Za fecebook Autora

1 KOMENTARZ

  1. Ale przyjdzie czas zapłaty…Morze i kiedyś tak się stanie, jak do rządzenia przejdą Ci, co mają charakter bycia samodzielnym i wspólnie z Narodem, tylko w tedy jak oddają dla Narodu większą część powiedzmy w 80% w decydowaniu gospodarczych bez naciągania zawyżonych podatków, które są nie kontrolowane przez Naród.
    Prezydent typu Duda A. POwinien zostać poddany wyrokowi najwyższemu, Kara ŚMIERCI za zdradę i kolaborancję wobec Państwa Polskiego i jego Narodu !

Comments are closed.