„Kretyn, antysemita, rasista, siewca nienawiści” – takimi epitetami, Jonny Danniels, działacz żydowski, ostatnio bardzo aktywny w Polsce, nazywa Grzegorza Brauna. A co Braun mówi o Danielsie?

„Urodzony w Londynie, służba w jednostkach specjalnych Izraela, potem służba w pionie propagandowym, odkomenderowany do Warszawy, bo p. Szewach Weiss już się zestarzał i stracił czujność proletariacką i ktoś inny musi >>Polaczków<< obrabiać. I obrabia…”

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego fragmentu spotkania z Grzegorzem Braunem, które odbyło się 4 grudnia 2017r. w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorem spotkania była Pobudka.org.

3 KOMENTARZE

  1. Z wywiadu z J. Danielsem z X 2017r.:
    „Macie ludzi, którzy za dużo nie pokazują się w mediach, a robią wiele dobrego dla poprawy wizerunku Polski za granica. To choćby Jan Dziedziczak, sekretarza stanu w MSZ. To jest dla mnie wręcz szokujące, że nikt sobie nie zdaje sprawy z zaangażowania tych ludzi. Macie też takich ludzi, jak minister Mateusz Morawiecki, który właśnie ściągnął do Polski jeden z największych banków inwestycyjnych JP Morgan. To są sukcesy, które Polska powinna mieć każdego dnia tygodnia”.
    https://www.tvp.info/34382010/powinnismy-powiedziec-merkel-masz-tu-rachunek-plac

  2. Poprawa wizernku Polski za granica wg jakiegos chazarskiego agenta? To wizerunek ma byc taki jaki chca go widziec chazarskie elity czy taki jaki chca widziec Polacy? Morawiecki to agencina spod ciemnej gwiazdy. Jego twarz mowi wszystko, a logika nakazuje stwierdzic, ze „bank inwestcyjny” JP Morgan, czyli chazarska drukarnia kasy z FED zajmie sie wykupem polskiego majatku i polskiej ziemi. Polska – kraj nad Wisla – znika w naszch oczach z predkoscia swiatla. Kapitalizm ze swoja ideologia wolnego rynku doprowadzl do calkowitego rozbioru polskiego panstwa, krazdiezy polskiej majatku narodowego i niewolnictwa (badz masowej emigracji) Polakow. Po PO dziela konczy PiS. Kaczor to agent chazarskiej elity, taki sam jak Tusk, a wczesniej Walesa czy Balcerowicz. Czas gasic swiatlo Polsko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here