Foto. pixabay.com

Kasyna online, w szczególności te licencjonowane i cieszące się dużą popularnością w branży, codziennie zarabiają olbrzymie kwoty pieniędzy. Robią to na wiele sposobów i wbrew wielu opiniom nie ma to związku z algorytmami, które nieuczciwe manipulują wynikami gier na niekorzyść graczy.

Bonusy

W każdym kasyno bonus pełni przede wszystkim funkcję marketingową. Są to atrakcyjne premie, które kilkakrotnie powiększają wpłacony depozyt lub przyznają darmowe obroty do gier na automaty. Nie tylko pozwalają na przyciągnięcie sporego grona nowych użytkowników. Wielu graczy prawdopodobnie pozostanie w danym serwisie na dłużej, stawiając nowe zakłady. Inni, którzy będą chcieli spełnić wymagania bonusu i wypłacić swoje środki, będą spełniać wymogi obrotu i obstawiać kolejne zakłady, zwiększając tym samym przychody kasyn online.

Przegrane gry

Wszystkie gry hazardowe mają domyślną przewagę kasyna. Zwykle wynosi ona kilka procent i to właśnie ta niewielka, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka, kwota prowadzi do utrzymywania zysków kasyn na stałym poziomie. Nie oznacza to oczywiście, że gracze nigdy nie będą w stanie wygrać – najczęściej niewielkie wygrane padają dość regularnie, jednak kilkumilionowe nagrody typu jackpot zdarzają się znacznie rzadziej. 

Dobrym przykładem pozwalającym obrazowo zrozumieć, jak działa przewaga kasyna, jest koło ruletki, w którym pole z zerem (pojedynczym lub podwójnym) wpływa na częstotliwość wypadania piłeczki na polu czarnym lub czerwonym.

Prowizje

Niektóre kasyna pobierają dodatkowe prowizje, na przykład za wypłatę środków określoną metodą płatności, brak aktywności na koncie lub nieobrócenie zdeponowanymi pieniędzmi wymaganą ilość razy. Te kwoty, choć z pozoru niewielkie, również wpływają na końcowy wynik finansowy kasyn online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here