Coraz bardziej przychylam się do tezy, że za zamachami islamistów stoją jakieś służby, bo sami islamiści nie są chyba na tyle głupi żeby nie mieć świadomości, że za parę lat zdobyliby Europę metodami pokojowymi (demokratycznymi). Inaczej mówiąc zamachy to strzał w we własne kolano.

Ale kto stoi? Może Rosja? Odwraca to uwagę świata od Ukrainy. Może służby francuskie na zlecenie prezydenta Hollanda? – facetowi leci w dół i potrzebuje spektakularnych sukcesów. A cóż bardziej nie jednoczy wokół „głowy państwa” jak strach przed atakiem „radykałów”? Może Izrael, aby zmusić wreszcie świat do „ostatecznego rozwiązania” kwestii irańskiej? Może USA? – z tych samych powodów co Izrael?

Pytań jest wiele, trudniej o odpowiedź. Jedno jest pewne, trzeba być idiotą, żeby płacić za towar, który za kilka dni można zdobyć za darmo. Po co grzebać „sprawę islamską” w Europie organizując idiotyczne zamachy, skoro można by ją było wygrać za jakiś czas bez większych ofiar?

PSz

Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze

7 KOMENTARZE

 1. Być może jest tak jak napisano wyżej. Ja jednak nie wykluczam takiej możliwości, że oto znaleźli się jacyś muzułmanie – tacy, którzy swoją religie traktują bardzo poważnie. I oni nie pozwolili by ktoś robił sobie żarty, czy też jakieś inne jaja z ICH RELIGII.
  Powiedzmy to sobie jasno: robienie kpin, szydzenie, żartowanie z symboli religijnych, Z KAŻDYCH SYMBOLI RELIGIJNYCH jest złe.
  Zło najczęściej rodzi zło. Ale zło należy dobrem zwyciężać. Tego uczy religia katolicka. Nie jest to łatwe.

 2. Ten niby zamach zorganizowaly sluzby specjalne. On nie ma odrwacac uwagi, a zwlaszcza nie ma nic wspolnego z Rosja i Ukraina. Ten niby zamach to sianie strachu wsrod spolecznosci zydowskiej w Europie, a przede wszystkim we Francji. Ta droga chce sie tych ludzi zmusic do emigracji do Izraela. W ciagu ostatnich dwoch lat liczba „powracajacych do domu” rodzin podwoila sie. Metoda dziala. A ilu z nich teraz pakuje sie i szykuje do wyjazdu?

 3. Można do tego poprosić dane ?
  „W ciagu ostatnich dwoch lat liczba „powracajacych do domu” rodzin podwoila sie. Metoda dziala. A ilu z nich teraz pakuje sie i szykuje do wyjazdu?”
  Chciałbym zweryfikować twoją tezę, a z drugiej strony jestem zbyt leniwy, aby zagadywać wujka google o tak trywialne sprawy :+)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here