I znów Szwecja… Lewackie organizacje w Szwecji popierające tzw. multikulturalizm mocno angażują się w obronę wszystkiego, co uderza w podstawy zachodniej cywilizacji. W tym również w obronę praw mniejszości (na razie jeszcze mniejszości!) muzułmańskiej. Nie zawsze jednak wychodzi im to tak jakby chcieli.
Na filmie, który prezentujemy poniżej widać, że nie wszyscy islamiści potrzebują ich pomocy. Przedstawiciele szwedzkiej Antify, którzy pojawili się na wiecu islamistów, by wyrazić dla nich swoje poparcie, zostali z niego, delikatnie mówiąc, wykopani. Możemy być jednak pewni, że pewnie nie raz będą jeszcze wracać. W końcu nie na darmo wymyślono kiedyś określenie „syndrom sztokholmski”…

5 KOMENTARZE

  1. Do komunistycznego trolla Marko, który parę dni temu zachwycał się na tym portalu szwecjalizmem: i co naiwny trollu komunistyczny? Twoi ideowi koledzy dostali kopa od muzułmanów.

  2. Glupku StG44 (wyjatkowo prymitywne oznaczenie agenckie) masz nie tylko problem z mysleniem ale tez ze wzrokiem. Czterech twoich kolesi z agentury przebranych w przyglupawe maski (typowe dla tego srodowiska) poszlo zrobic zadyme, filmowana oczywiscie przez odpwiednie sluzby, a kiedy dostalo pare kopniakow ucieklo do domu. I z takiej prymytywnej propagandy agent -prymityw chce ludziom zrobic wode z mozgu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here