Niedawno ujawniona, wzbudziła chwilowe zainteresowanie, i gwiazda zgasła – nic takiego. Co tam Lista Sorosa – mamy propagandę patriotyzmu, wieńce, msze, latają samoloty. Znowu „katastrofa smoleńska”, nowa tablica w Krzesinach, ale nie ma napisane,że to „Zamach smoleński”,ale jest napisane”Katastrofa smoleńska”.

Ile tych tablic i pomników jeszcze będzie? Zastanawiam się, co takiego zrobił prezydent Lech Kaczyński, że jest takim „wybitnym” prezydentem? Dla mnie był socjalistą zajmującym się socjalistycznym Kodeksem Pracy. Zlikwidować Kodeks- i odebrać profesurę odnośnie Prawa Pracy. Nic mi nie przychodzi na myśl, co mogłoby stanowić o wielkości prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

W Parlamencie Europejskim jest ponad 750 europosłów z czego 226, których G.Soros sklasyfikował jako takich, którzy będą mu służyć w budowaniu społeczeństw otwartych,czyli likwidacji państw narodowych. Bo pan G.Soros umyślił sobie, żeby polikwidować normalne państwa – bywalec Klubu Bilderberga, który założony został przez Józefa Retingera, człowiek światowy i międzynarodowy. W 2012 roku dostał polski Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi. Nie wiem za co – może za finansowanie wrogiej Polsce Fundacji Batorego. W 2000 roku G.Soros został Człowiekiem Roku wg „Gazety Wyborczej”.

Wśród antypolaków na Liście Sorosa są tacy europarlamentarzyści z Polski jak: Lidia Geringer, Andrzej Grzyb,Danuta Jazłowiecka, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Bogusław Liberacki i Róża Thun. Ale to tylko lista europarlamentarzystów. A jak wygląda Lista Sorosa jeśli chodzi o Fundację Batorego? Jest ich pełno – głównie ci, których Państwo oglądacie, albo oglądali w środkach masowej dezinformacji. Bo poumierali. Wymieniam nie w porządku alfabetycznym: Marcin Król, Jan Krzysztof Bielecki, Bogdan Borusewicz, Agnieszka Holland (córka komunistycznego dziennikarza, ochotnika w Armii Czerwonej), Olga Krzyżanowska, Helena Łuczywo, Andrzej Olechowski, Zbigniew Pełczyński, Andrzej Rapaczyński, Hanna Suchocka, Henryk Woźniakowski, był też Bronisław Geremek, Leszek Kołakowski, Józef Tischner. To była Rada. A Zarząd?

Aleksander Smolar, Klaus Bachmnn(GW), Mirosław Czech, Szymon Gutkowski (asystent Jacka Kuronia), Irena Herbst, Robert Markowski, Karolina Wigura, Andrzej Ziabicki, Natalia Bolgert. To jest dopiero towarzystwo wrogie Polsce i Polakom. Powiem wprost: to jest zgraja niechybna, która od lat szkodzi Polsce i Polakom. I tylko się tak zmieniają, żeby postronny nie zauważył co wyprawiają. To jest towarzystwo powiązane ze sobą, głównie z Unii Demokratycznej, Unii Wolności i Platformy Obywatelskiej.

To jest druga Lista Schindlera, pardon – Sorosa. A jest jeszcze trzecia… Tej niestety nie znam po nazwiskach, ale mogę się domyślać, tak jak Państwo. Proszę tylko przypomnieć sobie poprzednie typy telewizyjne sprzed opanowania mediów przez Prawo i Sprawiedliwość. Nie ma na przykład pana prof. Leszka Balcerowicza – jest za to pan Petru. Nie ma „Władka” z Wrocławia, nie ma Lecha Wałęsy -a to przecież ta sama rodzina. Jest Święcicki i pani Hanna Gronkiewicz – Waltz. I ta reszta z tzw. Salonu. Pełno ich w spółkach, tam gdzie są konfitury, tam gdzie jest kasa i można zostać milionerem i dołączyć do nowej ”elity”, która jest głównie wystrugana z banana. I tacy ludzie wpływają na losy Polski… Zapomniałem jeszcze o Grzegorzu Schetynie.

Na razie marny nasz los…

Obecnie jesteśmy karmieni propagandowym patriotyzmem.

Waldemar Jan Rajca

Autor prowadzi swojego bloga Orwell 2006.

1 KOMENTARZ

  1. Jezuicka „Rodzinka”. Maja swoich „krewnych” na calym swiecie, nie ma znaczenia jaka tam religia czy kolor skory. Wazne ze trzymaja razem i rzadza planeta. Kapitalizm a wczesniej komunizm to tez ich pomysly. Kiedy komuna przestala juz dzialac zamienili ja na kapitalizm. Ciekawe na co zamienia ten ostatni bo golym okiem widac ze czeka go los zdechlego juz na uwiad starczy komunizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here