„Medycyna oparta na dowodach opiera się na trzech filarach: wnioskach z rzetelnych badań naukowych, ekspertyzie klinicznej oraz osobistych wartościach pacjenta, gdzie wartości pacjenta są nadrzędne wobec klinicznej ekspertyzy, a ta z kolei jest nadrzędna wobec badań naukowych” – mówi dr Ben Edwards podczas przesłuchania przed Komisją Senacką w USA do spraw Covid-19. Debata dotyczy ustawy zakazującej przymusu szczepień i szczepionkowej segregacji.

Edwards dodaje: „Postulowany obowiązek szczepień na covid-19 łamie zapisy Kodeksu Norymberskiego (…). Według najświeższych danych z bazy VAERS (…), po szczepionkach na covid zgłoszono już 4178 zgonów. Dla porównania, w ciągu ostatnich 20 lat, łączna liczba zgłoszonych zgonów po wszystkich szczepionkach to 4182. Dane dotyczące covid pochodzą z ostatnich 4 miesięcy. Wśród ofiar jest 15-latek z Colorado, dwie 16-latki z Wisconsin, 17-latka z Wisconsin i 17-latek z New Hampshire – wszyscy całkowicie zdrowi przed szczepieniem. Dowody jednoznacznie wskazują, że dane z bazy VAERS są bardzo poważnie zaniżone. Potwierdzają to badania na zlecenie Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej przeprowadzone przez Uniwersytet Harvarda w 2010 roku. Wynika z nich, że do VAERS zgłaszanych jest zaledwie 1 procent rzeczywistych powikłań”. Jak twierdzi Edwards, inne badania także to potwierdzają. Również te, które prowadzą sami producenci szczepionek.

„Gdy podczas epidemii świńskiej grypy w 1976 roku zgłoszono 500 przypadków paraliżu poszczepiennego i 53 zgony, szczepionkę wycofano z rynku. Osobiście otrzymałem od rodzin i przyjaciół innych pacjentów liczne zgłoszenia powikłań, występujących od kilku godzin do kilku dni po szczepieniu: udary, zawały serca, zatory tętnicy płucnej, zakrzepice i nagły zgon. Żadne z tych powikłań nie zostały zgłoszone przez personel medyczny, co tylko potwierdza, że oficjalnie dostępne dane są bardzo poważnie zaniżone” – twierdzi Edwards.

Zachęcamy do obejrzenia całego materiału filmowego zawierającego przesłuchania kilku lekarzy z Teksasu, podczas debaty na temat ustawy zakazującej przymusu szczepień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here