foto. pixabay.com

Zanim cokolwiek zaczniemy, warto zadać sobie pytanie, dlaczego taki film pojawia się w sieci parę miesięcy temu i kto do tego dopuścił? Jaki miał cel, skoro to wiadomości z kategorii tajnych? Może to wszystko jest fałszem? A może tylko część? Tak czy inaczej, zacznijmy od przedstawienia pana profesora: https://www.newhaven.edu/faculty-staff-profiles/charles-morgan.php

A teraz link do filmu dla osób angielskojęzycznych: https://www.bitchute.com/video/6BN7ostWeWzq/

(No i opis spod filmu dodany przez pana, który udostępnił nagranie: Tłumaczył dla nas pan Google Translator plus odautorskie poprawki gramatyczne).

Swoją drogą – jeśli to prawda – czy to dlatego „trzeba zaszczepić wszystkich”, choć covid dotyczy procentowo tak niewielu, w tym dzieci niemal nie dotyczy – wg naukowców z Izraela (vide „Jerusalem Post” z 12.05.21)?
Dotyczy niewielu nawet przy zamkniętych przychodniach…

*

„(…) mówi również, że zaledwie 1 gram ludzkiego DNA może pomieścić równowartość 7 miliardów iPADów (…)”

*

Profesor Charles Morgan wygłasza w West Point wykład dla żołnierzy amerykańskich z Wydziału Informacji Wizualnej na temat najnowszej technologii w dziedzinie broni biologicznej, przeprogramowania DNA i eksploatacji komórek ludzkich.

(…)

Jeśli obejrzysz ten film, zobaczysz, jak profesor potwierdzi to, co mówiłem w moich filmach od wielu miesięcy, że teraz można sterować umysłem innej osoby za pomocą pilota, a także przejąć kontrolę nad fizycznymi ruchami ciała, myśli i funkcje…

To NIE jest teoria spiskowa, to jest absolutny FAKT !! Chcę również powiedzieć, że nawet ta technologia jest wciąż daleko w tyle za najnowszymi osiągnięciami, które są trzymane z dala od domeny publicznej (…)

Profesor ujawnia, że ​​mogą teraz przechowywać i ukrywać obrazy i filmy w DNA i bakteriach, mówi również, że zaledwie 1 gram ludzkiego DNA może pomieścić równowartość 7 MILIARDÓW iPADÓW, pomyśl o tym, tylko 1 gram, to absolutnie zadziwiające! !! Mówi, że informacje i obrazy mogą być również przechowywane w bakteriach w ludzkim ciele, które następnie można umieścić w naczyniu, a informacje usunąć, a także, że gdy te same bakterie rozmnażają się, to ich potomstwo zostanie również zakodowane tą samą informacją. Mówi również, że możliwe jest zaprogramowanie komórki i skierowanie jej na DOWOLNĄ część ciała, w tym mózg, który można następnie przeprogramować i kontrolować za pomocą siły zewnętrznej.

Oznacza to, że CV19 JABS może zawierać całą technologię, którą usłyszysz w tym filmie, a to, co ta sama technologia może zrobić, gdy jest przygotowana do wycelowania i ataku, jest mrożące krew w żyłach!!!

Taki poziom dokładności tej technologii umożliwia zaprogramowanie miniaturowych nanobotów o wielkości cząstek pyłu, które atakują dowolną część ciała, aby dostarczyć ładunek lub wirus bezpośrednio do krwiobiegu, narządów, mózgu, oczu itp. Przeprogramowane komórki DNA mogą również pozostawać w stanie uśpienia w dowolnej części ciała, do której został skierowany, i mogą pozostać niewykryte do momentu dostarczenia odpowiedniego sygnału elektronicznego, aby go ponownie aktywować.

Mówi też, że potrafią zarządzać i zmieniać wspomnienia i percepcję ludzi i że nie muszą ich nawet przekonywać (…) mogą WYMAZYWAĆ wspomnienia i zainstalować FAŁSZYWE, wyobraź sobie tylko, że to jest używane…(…)”

Tego nie pokażą nam w tv nawet jako program popularno-naukowy. Popatrzmy więc sami.

Albert Zak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here