Nie szczepcie swoich dzieci
Plakat Ordomedicus, gdzieś w Polsce (foto. nadesłane przez Czytelnika PROKAPA)

Czekamy na przeprosiny za szurów, płaskoziemców, foliarzy i kogo tam jeszcze. „Skuteczna i 100% bezpieczna’ na „nie sezonową” chorobę…

Mamy nadzieję, że sprawiedliwość będzie wymierzona tym, którzy w tej machinie kłamstwa brali udział, zarabiali na niej i brali łapówy.

Warto zapamiętać kto z polityków (łatwe – prawie wszyscy prócz Konfederacji), mediów, tzw. lekarzy, duchownych i innych namawiał, lansował, zmuszał na różne sposoby.

I nadal to robią!

A wiemy, że Pfizer w skutkach ubocznych przyznaje się tylko do tego, do czego musi. O pozostałych huczy w internecie. Wystarczy poczytać panów Malone, Bossche i innych specjalistów. Odpowiedzialność w Polsce ponosi bezpośrednio rząd PiS i machina dopuszczająca specyfiki na rynek z odwiecznym jej szefem, nieczułym na partyjne rotacje…

https://www.pfizer.com/…/pfizer-and-biontech-receive-us…

* * *

„(…) 2022 roku firma Pfizer osiągnęła łączne przychody w wysokości 100,3 miliarda dolarów, stając się pierwszą firmą farmaceutyczną, która przekroczyła 100 miliardów dolarów rocznych przychodów.

Jednak znaczna część tego sukcesu wynikała z sytuacji pandemii Covid-19. Lek przeciwwirusowy firmy Pfizer na Covid-19, Paxlovid, był początkowo reklamowany jako „cudowny lek” przeciwko wirusowi, a jego cena gwałtownie wzrosła.

Pierwotna cena 2300 dolarów za pudełko wzrosła do zdumiewających 15 000 dolarów za pudełko we wczesnych stadiach pandemii. Jednak od tego czasu popyt na lek znacznie spadł.

31 października firma Pfizer opublikowała swój raport finansowy za trzeci kwartał 2023 r., który wykazał 42% spadek przychodów rok do roku do 44,247 miliardów dolarów i 79% spadek zysku netto do 5,488 miliardów dolarów.

Tylko w trzecim kwartale przychody firmy Pfizer wyniosły 13,232 miliardów dolarów, co oznacza spadek o 42% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku. Zysk netto wzrósł z zysku w wysokości 8,608 miliarda dolarów w tym samym okresie ubiegłego roku do straty w wysokości 2,382 miliarda dolarów.

Oznaczało to pierwszą kwartalną stratę firmy Pfizer od 2019 r., głównie ze względu na spadek sprzedaży szczepionek i leków na Covid-19. Sprzedaż szczepionek przeciwko Covid-19 wygenerowała w trzecim kwartale sprzedaż o wartości 1,31 miliarda dolarów, co oznacza spadek o 70% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Podobnie przychody z leku na Covid-19 Paxlovid wyniosły w trzecim kwartale zaledwie 202 mln dolarów, co oznacza spadek o 97%. Te dwa produkty przyniosły firmie Pfizer przychody w wysokości 12 miliardów dolarów w trzecim kwartale poprzedniego roku.

Aby zaradzić znaczącym niedoborom w działalności związanej z pandemią COVID-19, firma Pfizer wdrożyła globalny plan cięć kosztów, którego jednym ze środków były zwolnienia pracowników. (…)”

za: https://www.echemi.com/cms/1489785.html

Wojciech Popiela

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here