Anthony Fauci

„Uważam, że prawdopodobnie będziemy musieli kontynuować szczepienia przez kilka lat”.

Fauci wezwał młodych ludzi i dzieci do szczepienia, stwierdzając, że mogą być „ważnym narzędziem szczepienia społeczności”.

Jerusalem Post tytułuje to: Dr Anthony Fauci: „Israel is close to herd immunity”.

Oczywiście przy ciągłych zakupach „szczepionek”.

https://m.jpost.com/health-science/dr-anthony-fauci-israel-close-to-herd-immunity-667358

To już wiemy co nam za miesiąc powie „nasz” rząd.

* * *

NOBEL 2021 już chyba znany

Jak informuje The Jerusalem Post, w badaniu opublikowanym w czasopiśmie Scientific Reports, naukowcy odkryli, że kraje na całym świecie powinny doświadczyć spadku liczby pozytywnych przypadków koronawirusa w miesiącach letnich i odrodzenia się, gdy pojawi się chłodniejsza pogoda.

Prawnuki chłopów pańszczyźnianych w Polsce zauważyli to co prawda już w maju 2020 i przy gorzale mówili, że objawy jak grypa, występowanie sezonowe jak grypa tylko przychodnie zamknięte. Ale nie mieli dostępu do Scientific Reports o z angielskim u nich słabo. Nobel pojedzie więc gdzie indziej.

Miesiąc temu, gdy już wyszło, że chodzi o opchnięcie corocznych „szczepionek” a’la grypa CEO Pfizera, cytowany przez JP, rzekł: myśleliśmy, że wirus jak polio, a tu jak grypa.

Przypadek? Nie sądzę – jak mawia przyszłość narodu.

Hmmm. XD.

https://m.jpost.com/health-science/coronavirus-affected-by-warm-temperatures-may-follow-a-seasonal-path-study-666920

* * *

Jeszcze parę dni temu pan z tytułem profesora z Łodzi odgrażał się, że trzeba wprowadzić obowiązkowe szczepienia, aby za chwilę znów nie prowadzić dyskusji na temat walki z pandemią przy „kolejnej fali”. Dodawał, że „szczepionki to jedyne wyjście”.

A tymczasem wiara i nadzieja producentów szczepionek, upragnionych przez biednego człowieka z Łodzi, są diametralnie inne.

„(…) wierzymy, że trwały popyt na naszą szczepionkę Covid-19 – podobny do tego na szczepionki przeciw grypie – jest prawdopodobnym rezultatem” – powiedział dyrektor naczelny Albert Bourla, Pfizer CEO ogłaszając miliardowe zyski.

https://www.bbc.com/news/business-56979406.amp

Trwały popyt panie profesorze. Żaden brak kolejnych fal…
Ale zaraz, zaraz… może ci państwo grają do jednej bramki? Trwały popyt wynikły z urzędowego przymusu szczepień daje ten sam efekt co fale.

Nie należy lekceważyć raportów CBA i ustaleń prokuratorów amerykańskich.

Albert Zak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here