Szczepionka firmy Pfizer (foto. pixabay.com)

Wyciekły wiadomości mailowe dyrektorów Pfizera, które wskazują na to, że wielkie koncerny starają się ukryć niewygodne fakty dotyczące powstawania szczepionek przeciwko COVID-19. Sprawę nagłośniła niezależna agencja prasowa Project Veritas.

Dzięki wyciekowi sekretnych maili znamy lepiej mechanizmy ukrywania niewygodnej prawdy o tym, że szczepionki przeciwko koronawirusowi są produkowane i/lub testowane na liniach komórkowych wyhodowanych z tkanek pobranych podczas aborcji.

O tym jak wygląda ta odrażająca procedura pisaliśmy już szerzej tutaj: https://www.zycierodzina.pl/wyprodukowane-na-zbrodni/

W dużym skrócie: szefowie Pfizera w wiadomościach wysyłanych do podwładnych nakazywali unikać mówienia prawdy o powstawaniu ich preparatu. Przyznają, że w procesie opracowywania szczepionki użyto komórek z linii HEK293T (pozyskanej z nerki abortowanego dziecka) co potwierdza tylko fakt, że szczepionki przeciwko COVID-19 są naznaczone zbrodnią aborcji.

„Z punktu widzenia interesu firmy chcemy uniknąć sytuacji, gdy informacja o liniach płodowych będzie wypływać. Ryzyko poinformowania o tym przewyższa potencjalne zyski, szczególnie wśród szeroko rozumianej opinii publicznej, która może powziąć tę informację i użyć jej w sposób, którego nie chcemy. W ostatnich tygodniach nie otrzymaliśmy pytań w tej sprawie od polityków ani mediów i chcemy takich pytań uniknąć, jeśli to możliwe.” – pisała Vannessa Gelman, starszy dyrektor ds. badań, rozwoju i komunikacji medycznej.

Ujawnione wiadomości pokazują, że społeczeństwo nie ma pełnego dostępu do rzetelnych informacji, które często są kluczowe dla podjęcia decyzji o szczepieniu, bądź nie. Aborcja to biznes, a przemysł szczepionkowy obficie korzysta z jej owoców. Przy tym korporacje farmaceutyczne robią wszystko, aby ukryć niewygodne fakty. Czy dlatego, że wiedzą, jak normalni ludzie reagują na aborcję…?

Fundacja Życie i Rodzina staje w obronie prawdy. Modlimy się i informujemy społeczeństwo o kulisach powstawania szczepionek podczas zgromadzeń w całej Polsce.

Każdy człowiek ma prawo do informacji o produktach farmaceutycznych, których przyjęcie rozważa. Musi znać wszystkie fakty – zarówno te jasne, jak i mroczne. Akceptacja wykorzystania aborcji do produkcji szczepionek to legitymizowanie zbrodni, dla której nie ma usprawiedliwienia.

Podpisz już dzisiaj petycję do Ministra Zdrowia o wycofanie szczepionek skażonych aborcją: https://wycofajcie.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here