Nasz profil na Facebooku jest stosunkowo młody. Ale mimo to udało nam się dorobić już prawie 700 „lubiących nas”. Z tym „lubieniem” oczywiście różnie bywa, bo są tacy, którzy także od nas odchodzą, kierując pod naszym adresem różne żale czy nieprzychylne nam uwagi: a to za dużo o polityce, za mało o gospodarce, za dużo o gospodarce, za mało o polityce, za dużo o wartościach, za mało o kapitalizmie… i na odwrót. Ale cóż, jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził. Staramy się, by na naszym portalu panowała równowaga, choć zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze się to udaje. Różnie w danym momencie w sercu gra naszym Autorom. Tych Czytelników, którzy są z nami, bo popierają wolny rynek zapewniamy, że my również. To jest cecha stała i niezmienna, a to, że dopuszczamy czasem teksty Autorów nie zawsze podzielających w 100-procentach nasz pogląd na gospodarkę, to chyba nie grzech śmiertelny. Zawsze można przecież podyskutować na forum lub napisać polemikę.
Nie możemy jednak umykać od ważnych spraw dziejących się w naszym kraju. I tu często wchodzimy w sferę polityki czy sferę wartości, co oczywiście rodzić może różne kontrowersje wśród naszych Czytelników. Bo nie każdy musi się z nami w tej kwestii zgadzać. Nic na to nie poradzimy. Powtórzmy: jeszcze się taki nie urodził… itd.
Zachęcamy do dalszej lektury naszego portalu tych, co od dawna z nami są, a także nowych Czytelników. Zachęcajcie innych do zaglądania na PROKAP. Gdyby każdemu z naszych stałych Czytelników udało się nakłonić do odwiedzania nas kogoś nowego, byłoby dobrze.
Póki co, klikajcie, że lubicie nas na Facebooku. 700 klik powoli się zbliża!
PROKAP na Facebooku…
Redakcja PROKAPA
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here