Takie między innymi słowa padły podczas spotkania z posłem Antonim Macierewiczem, które odbyło się w dniu 24 stycznia 2011 roku w Piotrkowie Trybunalskim w Oratorium św. Antoniego w klasztorze oo. Bernardynów.  Organizatorem spotkania był piotrkowski Klub „Gazety Polskiej”. Na naszym portalu relacje z tego spotkania wideo!

Spotkanie zdominowała tematyka katastrofy smoleńskiej. Poseł Macierewicz mówił m.in. o dotychczasowym postępie śledztwa. Gość Klubu „GP” nie szczędził słów krytyki pod adresem rządu oraz samego premiera. Antoni Macierewicz odpowiadał na pytania licznie zgromadzonej  publiczności, m.in. o rolę NATO w wyjaśnianiu sprawy, o to, czy możemy liczyć na pomoc Amerykanów, o agenta Tomasza Turowskiego, o to jak po katastrofie smoleńskiej zmieniła się i wciąż zmienia sytuacja geopolityczna w naszej części Europy, o przyszłość Unii Europejskiej w kontekście tej rodzącej się nowej sytuacji…

Relacja wideo zamieszczona na naszym kanale PROKAP TV na YouTube stanowi obszerną część spotkania. Natomiast cały przebieg spotkania można wysłuchać w formacie MP3. Zapraszamy!

Relację wideo nagrał: Paweł Sztąberek; Foto. PSz/Prokapitalizm.pl
Montaż i opracowanie relacji audio i wideo: Iwona Sztąberek

Obejrzyj relację wideo…

Część: 1 , 2 , 3  , 4 , 5 , 6

12 KOMENTARZE

 1. nazwa portalu jest zupełnie nieadekwatna do treści w nich prezentowanych. to jest jakaś oszołomska strona. szowinistyczna.
  takie wnioski nachodzą człowieka po kilkutygodniowej lekturze.

 2. Jasne w tym kraju wszyscy, którzy myślą inaczej niż platformerska większość są oszołomami lub szowinistami. Takie obelgi są typowe dla tejże większości karmionej mediami typu TVN.
  A co do treści to i adekwatne do nazwy się pojawiają. Gdyby przejrzał pan archiwum zapewne wiele artykułów na temat wolnego rynku by Pan znalazł.

 3. W materiale video pan Macierewicz uprawia polityczna agitke szykujac wyborcow do oddania glosow na swoja partie. Ok. Ale my chcemy w koncu poznac prawde o tym wydarzeniu a nie po raz 1.000 000 -wy sluchac jak zly jest Herr von Thusk i car Putinowicz. Macierewicz ma z pewnoscia duza wiedze na temat katastrofy, dlaczego wiec nie chce sie nia publicznie podzielic? To zaczyna byc interesujace…bardziej niz kretactwa PO-zorantow.

 4. „takie wnioski nachodzą człowieka po kilkutygodniowej lekturze.” – pisze ktoś. To po co pan to czytuje? Przecież można poczytać Urbana, GazWyb-a lub inne poważne źródła wiedzy i przyjemności…

 5. Polska się stacza, rząd co raz bardziej złodziejski, dziura w budżecie państwa co raz większa, podatki w górę wraz z cenami, kłamstwa w mediach; a tu Smoleńsk, Smoleńsk, katastrofa smoleńska, zamach w Smoleńsku. Nie można trochę zmienić tematyki? A przynajmniej jej częstotliwości?

 6. W świecie mordują naszych braci chrześcijan, a my nic; tolka ten Smmooolenińsk. Mają beatyfikować JPII. Czy naprawdę się zasłużył do wyniesienia na ołtarze? Nic tolka Smmooolenińsk. Tyle ważnych spraw nam przez ten Smoleński kataklizm ucieka. Czas na zmiany.

 7. Co robił JPII? Dużo – w imieniu KRzK przepraszał żydów, właściwie to nie wiem za co, był w synagodze i w meczecie właściwie to po co jak żaden władny przedstawiciel judaizmu lub islamu nie był w Kościele, ucałował koran, do Asyżu zaprosił na równoprawne modlitwy prawie przedstawicieli wszystkich religi zrównując KRzK z nimi, przpraszał za tak pozytywną instytucję jak Inkwizycja, niejednoznacznie wyrażał się w sprawie wstąpienia Polski do UE, zwalczał tzw lefebrystów – ostatnich tradycjonalistów broniących ŚW.MSZY TRYDENCKIEJ(po łacinie, ksiądz przodem do Boga, kazania z ambony). Dużo. Czy powinien być błogosławionym lub nawet świętym? Nie mnie rozstrzygać, mam za małą wiedzę teologiczną i filozoficzną, lecz serce mi mówi, że owszem, lecz nie tak prędko i do tego 1 maja ma być wyniesiony na ołtarze. Co za wstyd i hańba! Niemiecki papież zakpił z papieża polaczka; w święto komunistów Polska walcząca i cierpiąca od komunistów otrzyma kolejnego błogosławionego. Co za upadek. I nikt głośno i oficjalnie nie protestuje. Diabeł zakrył oczy, zatkał uszy i zamroczył umysły, co powoduje, że jesteśmy na złej drodze, drodze do piekieł. To jest ważna sprawa, a nie jakieś smoleńskie mgły i pijani lotnicy.

 8. Zagubiony chyba rzeczywiscie jestes mocno zgubiony w zyciu. Bo tylko taki stan pozwala pisac obrazliwe slowa o „pijanych lotnikach” i okreslac w tak paskudny sposob ludzi, o ktorych stanie i sytuacji nic nie wiesz.

 9. Marko gdzie piszę o pijanych lotnikach? Chyba nie pod tym tekstem? Przenieś swój wpis tam gdzie wspominam o pijanych lotnikach.

 10. […] Antoni Macierewicz: Tusk ukrywał prawdę o Smoleńsku Takie między innymi słowa padły podczas spotkania z posłem Antonim Macierewiczem, które odbyło się w dniu 24 stycznia 2011 roku w Piotrkowie Trybunalskim w Oratorium św. Antoniego w klasztorze oo. Bernardynów.  Organizatorem spotkania był piotrkowski Klub „Gazety Polskiej”. Na naszym portalu pełne relacje z tego spotkania (MP3 i wideo!) […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here