foto. zrzut ekranu z TT

Najlepszy zawodnik świata ratuje ludzkość szczepionką J&J i ani gwiazdor ani firma nie chwalą się ani słowem?… Taki top-event przepadł?

Ani lekarze i zarząd klubu nie cieszą się, że jest uratowany? Wczoraj po południu jeszcze o niczym nie wiedzieli i „na telefon” pozwolili swojemu najdroższemu piłkarzowi być kłutym z rana czymś przez kogoś?

Cisza o tyle zastanawiająca, że młodziutka Iga dwujęzycznie się chwali. Umowa naszej gwiazdy tenisa z władzą obejmowała wpis na twitterze? Kolega Dworczyk zakontraktował?

Jakiego odszkodowania oczekuje Bayern w przypadku powikłań? 100 mln euro?

A może nie ma tematu… Jest tylko komunikat i plakat o ostatniej prostej?

Ufff….

Albert Zak

P.S. Życie pisze dalszy scenariusz. Jak podał dziś onet „Sześciu reprezentantów Polski nie uczestniczyło w pierwszym porannym treningu w Opalenicy, gdzie kadra przygotowuje się do EURO 2020. Czterech z powodu skutków ubocznych szczepienia, w tym Robert Lewandowski”.

1 KOMENTARZ

  1. Oglądając tą wideo szopkę z „wyszczepiania” piłkarzy naszej kadry mam wątpliwości czy którykolwiek został tam naprawdę zaszczepiony. Jakieś cięcia, migawki. Tu ujęcie na strzykawki, cię ie. Ujęcie na ramiona zawodników i zasłaniane ręką przez szczepiącego strzykawki. To wygląda jak reklamowa fikcja, a nie reportaż ze szczepienia. Jeśli do tego dołożymy niemiecki zakaz szczepienia zawieników Bundesligi to robi się bardzo ciekawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here