Mateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki (Foto. internet)

Morawiecki, człowiek służb, banków i nie wiadomo jeszcze czyj, wkupiający się w „uznanie” prawicy na długo przed stołkiem premiera, opowiadający także, „U Sowy”, jak zrujnować gospodarkę, by ludzi wziąć na powrót na krótką smycz powiedział m. in.:

„Ile osób musi umrzeć, byśmy zrozumieli, że czas się zaszczepić?

– Naukowcy mieli rację. Szczepionka chroni życie. Skutki uboczne, którymi nas tak straszono? Znacie kogoś, kto po przyjęciu szczepionki przeżył coś znacznie poważniejszego niż ból ramienia?”

Jakimż trzeba być typkiem, by w obliczu niemal codziennych „nagłych zgonów” mówić takie słowa!

Jakimż typem, by zorganizować system tak, by ludzie masowo „nadmiarowo” umierali w szpitalach i w domach (vide opis pani Łosiewicz), a do tego blokować lek, który może wielu z nich uratować!

„Znacie kogoś, kto po przyjęciu szczepionki przeżył coś znacznie poważniejszego niż ból ramienia?”

Lista jest długa. Ale dwa przykłady. Ojciec czwórki dzieci, 39 lat. Po drugiej dawce. Mieszkał w połowie drogi między Warszawą a Lublinem.

Dziennikarka 'Wyborczej” śp. Kalina Mróz, przyjąwszy Astra Zeneca opisywała swój stan, swój strach, swoją nadzieję: „przechodzi ciężko entuzjastyczną reakcję immunologiczną na szczepionkę”.

Media opisały nagłą i niespodziewaną śmierć.

Udawanie półgłówka nic tu nie pomoże. Kiedyś Morawiecki i ferajna zostaną rozliczeni. Nawet jeśli „tylko wykonywali rozkazy”. Historia to przerabiała.

I jeszcze coś. Oto Geert Vanden Bossche.

„Uzyskał tytuł DVM na Uniwersytecie w Gandawie w Belgii oraz doktorat z wirusologii na Uniwersytecie w Hohenheim w Niemczech. Pracował dla GSK Biologicals, Novartis Vaccines, Solvay Biologicals przy badaniach i rozwoju szczepionek.

Następnie Geert przeszedł do zespołu Global Health Discovery Fundacji Billa i Melindy Gatesów w Seattle (USA) jako Senior Program Officer.

Następnie pracował z Global Alliance for Vaccines and Immunization (GAVI) w Genewie jako Senior Ebola Program Manager.

W 2015 r. Geert przeanalizował i zakwestionował bezpieczeństwo szczepionki przeciwko wirusowi Ebola.

Jego krytyczna analiza naukowa i raport na temat danych opublikowanych przez WHO w Lancet w 2015 roku został wysłany do wszystkich międzynarodowych organów ds. zdrowia i organów regulacyjnych zaangażowanych w program szczepień przeciwko wirusowi Ebola.

Po pracy dla GAVI, Geert dołączył do Niemieckiego Centrum Badań nad Zakażeniami w Kolonii jako kierownik Biura Rozwoju Szczepionek.”

Bossche napisał kilka dni temu:

„(…) Ostrzegałem już, że taka niefortunna decyzja grozi wywołaniem tsunami poważnej choroby i śmierci, głównie u zaszczepionych dzieci i tych, które były szczepione, zanim ich wrodzone limfocyty B wydzielające Ab nabyły wystarczającego doświadczenia CoV”.

I dalej:

„Masowe szczepienie przeciwko Omicronowi odbierze nam ostatnią szansę, aby zapobiec naturalnej selekcji SARS-CoV-2 na korzyść gospodarzy, którzy zachowali w pełni funkcjonalną wrodzoną obronę immunologiczną (…)

„masowe szczepienie zaktualizowanymi (tj. „anty-omikronowymi”) szczepionkami C-19 jest zagrożone katastrofą podobną do broni biologicznej

(…)

Biorąc pod uwagę ciągłą ignorancję i brak zrozumienia pandemii i szkodliwych konsekwencji masowych szczepień przez publiczne i globalne organy ds. zdrowia, szanse na uniknięcie katastrofy, o której wcześniej wspomniałem, są niewielkie (…)

https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/scientific-blog/will-mass-vaccination-against-omicron-give-the-final-blow

https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/blog/scientific-blog

A co mamy? Szykowaną 4 dawkę w Izraelu, Francji i … za chwilę w Polsce.

Pfizer: „Omicron może wymagać czwartej dawki szczepionki wcześniej niż oczekiwano.”

Morawiecki, wdepnąłeś w to głęboko. Jeszcze możesz próbować naprawić choć w części zło, które czynisz.

Zanim będzie za późno.

Albert Zak

1 KOMENTARZ

  1. 1 osobe zn.co ciezko przeszła c19 w szpitalu
    Natomiast kilkanascie ktore mialy jakies dolegliwości po preparacie. Sepsa, zakrzepy, zapalenie osierdzia itd wiec niech ten kurwisyn mi tu nie pier… farmazonów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here